« Powrót do artykułu

Jednego nam nigdy nie zabraknie – pogardy dla drugiego człowieka [OPINIA]

Pogardzamy sąsiadami, przeciwnikami w politycznym sporze. elity pogardzają masami. masy - elitami. wszystko po to, by poczuć się odrobinę lepiej.

okładka magazyn 29 czerwca

żródło: Agencja Gazeta

Magazyn DGP

statystyki

Komentarze (7)

 • ?(2018-06-29 08:41) Zgłoś naruszenie 122

  Pani Aniu. Czy ten artykuł nie jest też formą pogardy?

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Lex(2018-06-29 12:11) Zgłoś naruszenie 72

  I co z tego? Ludzie maja prawo czuc sie zawiedzeni, Pilkarze dostali za wystep 20 mln PLN, cos o czym normalni ludzie nawet nie moga snic. Wiele memow jest naprawde zabawnych, trzeba miec dystans i byc kreatywnym wymyslajac "Dziady" Adama Nawalki. Ludzie, potrafic smiac sie z siebie to tez sztuka, ktorej najwyrazniej nie posiedli autorzy art. Dziekuje Panu Nawalce, bo tak naprawde zrobic co mogl, Lewandowski powiedzial, ze za min 10 baniek to on jednej bramki nie strzeli. Kto im placi takie pieniadze? Ale dopoki sa chetni na bilety za 300 PLN na wystep reprezentacji czy a koszulki za 550 PLN to trzeba zagrysc zeby i sie smiac. Tylko to nam zostalo.

  Odpowiedz
 • Kpiarz (2018-06-29 09:11) Zgłoś naruszenie 56

  Taką retorykę zastosował Wielki Wódz ( cytuję "... A wszystko to wina Tuska...." ) czyli pogarda i chamstwo w czystej postaci. Podchwyciła to jego świta i klakierzy. I tak poszło jak ogień po trawie. I mamy Polskę gdzie nikogo się nie szanuje i na każdego, choćby nie wiem jak zacnego można bezkarnie napluć. ( i to ma być ta Polska którą sobie wymarzył...)

  Odpowiedz
 • Bert(2018-06-29 22:12) Zgłoś naruszenie 52

  Nasze polskojęzyczne, niemieckie brukowce służą interesom Niemiec, A Niemcy swój interes widzą w tym, żeby Polska nie rosła w siłę. Stąd nieustająca dywersja psychologiczna wymierzona w Polaków na wszystkich dających się wyodrębnić polach. I to tyle, pani redaktor Gazety POprawnej.

  Odpowiedz
 • z boku(2018-06-29 13:27) Zgłoś naruszenie 32

  Koleżanka była w Korei Południowej podczas poprzednich Mistrzostw Świata w piłce. Nie powiodło się Koreańczykom. Ludzie oglądali mecze w fanzone tylko, że nie wszyscy się mieścili. Część oglądała odbicie z telebimu na wielkich szklanych ścianach biurowców . Pod koniec spotkania gdy było wiadomo, że turniej dla drużyny Korei już się skończył WSZYSCY ludzie gromkimi klaskami podziękowali piłkarzom za wysiłek. Praca zespołowa - my a Korea ... dwa światy... Koncerny oplatające dystrybucją świat i nasze podwórko ...

  Odpowiedz
 • Anioł(2018-06-29 14:22) Zgłoś naruszenie 20

  Piłkarzom nie ma za co dziękować , bo się nie wysilili . Powinno teraz być tak : p. Boniek na emeryturę do Włoch , p. Nawałka powinien zwrócić nagrodę i pomagać Żonie w domu , piłkarze / jak to ktoś powiedział / powinni wrócić do swoich milionów . - Po prostu , trzeba wziąć się za wychowywanie młodych, nie zdeprawowanych mamoną kandydatów do narodowej drużyny

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!