« Powrót do artykułu

Łapiński: Referendum dot. zmian w konstytucji cieszy się dużym zainteresowaniem Polaków

Z ponad rocznej debaty w całej Polsce wynika, że referendum dot. zmian w konstytucji cieszy się dużym zainteresowaniem Polaków; propozycje pytań referendalnych są efektem wielu spotkań i debat - wynikają ze zgłaszanych przez Polaków oczekiwań - powiedział PAP rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński.

konstytucja

żródło: ShutterStock

Do wyrażenia zgody na przeprowadzenie referendum konieczna jest bezwzględna większość głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby senatorów.

statystyki

Komentarze (5)

 • Zenon(2018-06-18 10:35) Zgłoś naruszenie 50

  Jak zwykle bredzi po linii i po bazie.Jak za nieboszczki PZPR.

  Odpowiedz
 • Kpiarz (2018-06-18 13:45) Zgłoś naruszenie 40

  W konstytucji stoi jak byk że wszyscy obywatele są równi, a powinno że niektórzy są równiejsi........ I to koniecznie trzeba zmienić.!

  Odpowiedz
 • o(2018-06-18 09:01) Zgłoś naruszenie 30

  ale nie z takimi pytaniami

  Odpowiedz
 • Panie rzecznik ...(2018-06-18 15:03) Zgłoś naruszenie 10

  ... nie dość, żeś głuchy to jeszcze ślepy.

  Odpowiedz
 • Kpiarz (2018-06-18 11:56) Zgłoś naruszenie 10

  Czyli, co by tu jeszcze ************* Obecna konstytucja mówi o równości, a usptawy to łamią. A teraz chcą wpisać nierówności do konstytucji. A niby dlaczego mężczyzna ma pracować dłużej.? Dlaczego rolnik nie jest przedsiębiorcą i płaci 1/3 ZUS i nie płaci VAT.? Dlaczego pracowici płacą zdrowotne od każdej działalności.? Dlaczego obce firmy - molochy mają na wejście pięcio letnie zwolnienie z VAT a Polacy płacą od pierwszego dnia działalności gospodarczej.? Dlaczego są różne kwoty wolne dla teoretycznie równych sobie obywateli.? Dlaczego spółki slarbu państwa takie jak Tauron mogą dopisywać do kosztu prądu 1000% narzuty.? Można mnożyć w nieskończoność.!!! A naśmieszniejsze jest to że jeszcze im mało....

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!