« Powrót do artykułu

Gowin: Analiza wydatków jest konieczna, bo państwo ma skłonność do marnotrawstwa

Analiza wydatków jest konieczna, bo każde państwo, nie tylko Polska, ma pewną skłonność do marnotrawstwa - mówił w czwartek wicepremier, minister nauki Jarosław Gowin. Zapewnił, że planowany przez rząd wzrost obciążeń finansowych nie dotyczy wszystkich obywateli.

Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin uczestniczy w prezentacji projektu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce

autor: Paweł Supernakżródło: ShutterStock

Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin uczestniczy w prezentacji projektu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce

statystyki

Komentarze (2)

  • Kpiarz (2018-05-24 10:02) Zgłoś naruszenie 10

    Czyli pokazało się dno w państwowej kiesie.!!! A tak przyjemnie było szastać pieniędzmi na lewo i prawo. Teraz mówią że podskubie się tylko najbogatszych, a w następnej kolejności wszystkich. Quo vadis PiS - e.??? To niby dalej jest ta " dobra zmiana" .? Bo "dojna" na pewno.

    Odpowiedz
  • sw(2018-05-25 08:58) Zgłoś naruszenie 00

    "Wystarczy nie kraść" To dlaczego doją spółki skarbu państwa w sposób bezczelny, jakiego nie było. Kto i w jaki sposób obliczył emeryturę pewnego ważnego posła na 6,5 tys zł., posła który wg dostepnej wiedzy nigdy nie "skalał" się uczciwą pracą? Panie Gowin, zamiast pańskich opowieści o analizach wydatków najlepiej będzie je zrobić. Wiesz jak- to zrób.( kraje w których stosują taką zasade doszły do bogactwa. Tam za kradzież słono się płaci.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!