« Powrót do artykułu

Protestujący w Sejmie: Jeśli nie będzie kompromisu, chcemy rozmawiać tylko z premierem

Jeśli minister Elżbieta Rafalska nie przedstawi trzeciego kompromisu na pierwszy postulat, to będziemy chcieli rozmawiać tylko i wyłącznie z premierem Matuszem Morawieckim - powiedziała w piątek w Sejmie Iwona Hartwich z Komitetu Protestacyjnego Rodziców Osób Niepełnosprawnych.

Protestujący w Sejmie niepełnosprawni i ich opiekunowie

autor: Leszek Szymańskiżródło: PAP

Protestujący w Sejmie niepełnosprawni i ich opiekunowie

statystyki

Komentarze (6)

 • obserwator (2018-05-12 16:52) Zgłoś naruszenie 171

  A dlaczego nie z Papieżem ?

  Odpowiedz
 • Bert(2018-05-12 18:10) Zgłoś naruszenie 123

  protestujący w Sejmie to polityczni prowokatorzy napędzani przez turboliberałów. Obrzydlistwo...

  Odpowiedz
 • psycholog(2018-05-12 22:02) Zgłoś naruszenie 63

  TAKA POSTAWA : NAM SIĘ NALEŻY , MACIE SPEŁNIAĆ NASZE ŻĄDANIA - JEST POWODEM , ŻE PROTESTUJĄCY W SEJMIE NIEPEŁNOSPRAWNY NIE MOŻE ZNALEŹĆ PRACY. Przy takiej postawie , nawet gdyby był pełnosprawny , żaden pracodawca by go nie chciał.

  Odpowiedz
 • ekspert(2018-05-12 09:11) Zgłoś naruszenie 113

  taka filozofia pisu - niepełnosprawni precz, pracujacy precz, rozdajemy swojemu elektoratowi czyli patologii niepracujacec dracej ***** ze sie nalezy;

  Odpowiedz
 • anna(2018-05-17 02:35) Zgłoś naruszenie 10

  dość tego niech panie już skończą bo w Polsce nie tylko oni nie żyją godnie ,ludzie pracują za 1500 i nie wolno zachorować żeby nie stracić pracy,TEN RZĄD i TAK DUŻO ROBI DLA LUDZI co poprzedni rzad zrobił przez 8 lat tylko zabierał wszystko a teraz tak współczuje niepełnosprawnym? ludzie nie są głupi i pamiętają

  Odpowiedz
 • maja(2018-05-12 10:13) Zgłoś naruszenie 114

  To w jaki sposob rząd rogrywa problemy doroslych niesamodzielnych osob niepelnosprawnych strajkujących w sejmie,w jasny wskazuje, ze PIS mysli tylko o elektoracie rodzin, które maja dzieci (zdrowe) i są w stanie urodzic ich jeszcze wiecej… I jest to jasny przekaz dla elektoratu związany z Radiem ****** - osoby ( w większości starsze) wiedza, jak są rozwiazywane przez partie u wladzy problemy osób niepelnosprawnych, ale mlodych. To co będzie z problemami osob starszych? Nikt już nich nie wierzy , ze PIS chce dla nich dobrze. A gwoździem do trumny PIS jest problem z kolanem prezesa Prezesa. On żyjący w innym świcie, dal przykład, ze ludzie u władzy zawsze sobie pomogą, nawet w chorobie, nie musza czekac w kolejce na operacje, osobna sala w szpitalu jak pan. Blaszczak itp.…. Innych maja gdzieś.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!