« Powrót do artykułu

Marek Cichocki: Unia zbudowana jest na dwóch strachach [WYWIAD MAZURKA]

Pierwszy to obawa przed nami samymi, przed naszą przeszłością i naszymi demonami. A drugi to lęk przed światem, który przestał słuchać Europy - w wywiadzie dla Roberta Mazurka mówi Marek Cichocki.

Europa

żródło: ShutterStock

Europa

statystyki

Komentarze (3)

 • Bert(2018-05-04 19:44) Zgłoś naruszenie 11

  Na chwilę obecną nie ma żadnej podwaliny UE. Namiastkami takich podwalin są : terror poprawności politycznej i interesy elit finansowych

  Odpowiedz
 • StAAbrA(2018-05-05 13:13) Zgłoś naruszenie 10

  POdwaliną tzw. unii są łapówy wsuwane krogulczymi łapami w kieszenie schmaltzgojów . No , i szantażyk stosowny , a jakże , w pakiecie . A jaka jest rada , na tę POdwalinę ??? Weźmy takiego Władka , przykładowo , co to zdjął nad rzeczką Miereją obcokrajowca , zatrudnionego w zawodzie snajpera ... ; jak przyszło co do czego , to mawiał : ty masz ołów i ja mam ołów ... Bo miał .

  Odpowiedz
 • S240(2018-05-06 18:55) Zgłoś naruszenie 00

  Przeżarta niekontrolowaną korupcją organizacja, mętna i nie mająca nic wspólnego z demokracją. Jakieś oligarchiczne układy rodzające synekury. Lekceważąca zdanie obywateli UE na każdym kroku. Wydająca pieniądze na bzdury. Z UE jako całkiem sensowny projekt, została tylko zmurszała struktura zarządzana przez ludzi bez wizji i pomysłu.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!