« Powrót do artykułu

Konferencja w Sejmie: Mamy do czynienia z globalną rewolucją przeciwko prawu do życia

Mamy do czynienia z globalną rewolucją przeciwko prawu do życia, z rewolucją przeciwko naturze rodziny, której każde odpowiedzialne państwo powinno się przeciwstawić - mówił w środę w Sejmie, podczas konferencji poświęconej skutkom aborcji, europoseł Marek Jurek.

Budynek Sejmu

żródło: ShutterStock

Jan Klawiter (poseł niezrzesz.), otwierając konferencję, podkreślił, że temat aborcji jest "niezwykle istotny", szczególnie w kontekście emocji, jakie wywołuje projekt "Zatrzymaj aborcję", który pod koniec marca pozytywnie zaopiniowała Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka

statystyki

Komentarze (1)

  • odwieczna zasada świętych mężów i patriotów(2018-04-04 17:03) Zgłoś naruszenie 00

    I znowu garstka facetów, parę zgwałconych, rzesze żyjących z narodzin, zgonów, ślubów i innych rodzinnych uroczystości kościelnych, chce narzucić nie umiarkowany rozród bydłu ludzkiemu. Arystokrata Radziwiłł już wydal pieniądze suwerena na królicze rozmnażanie, agenci Rzymu płci obojga, za pieniądze suwerena propagują nędze, rozród króliczy. Ciężary ich pomysłów mają ponosić kobiety, dzieci i czasem faceci - bo i tacy czasem się trafiają. A wszyscy oni przechodzą silny stres obawy o swe dochody ,,to zespół zaburzeń psychicznych, społecznych i duchowych, czyli gdy do grabienia ludzi będzie za mało i będą do tego wykształceni. Ich pełzająca zbrodnia trwa od prawie 2 tys lat.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!