« Powrót do artykułu

Organizacje pro-life silniejsze w USA i Izraelu. Co im daje tak duże wpływy?

Tom miał 38 lat, czwórkę dzieci, mieszkał w Oklahoma City i nie przepuścił żadnej okazji, by wziąć udział w antyaborcyjnym wiecu. „To szokujące, jak wiele kobiet zostaje okaleczonych, nie mówiąc już o zabitych dzieciach. I ten fakt, że dzieci czują każdy moment aborcji. Każde uderzenie bólu, tak jak my to czujemy, one to czują, sam wiesz, kiedy tniesz je, obracasz i wysysasz z macicy – opowiadał.

Protesty przeciwników aborcji

autor: Paweł Supernakżródło: PAP

"Również w Polsce rządząca partia jest nie tyle wyrazicielem poglądów ruchu pro-life, ile bardziej jego zakładnikiem – bowiem przełożenie posiedzeń komisji mających obradować nad zaostrzeniem ustawy antyaborcyjnej na nieokreśloną przyszłość zostało skwitowane przez Kaję Godek, najpopularniejszą dziś aktywistkę pro-life, kąśliwym komentarzem."

statystyki

Komentarze (2)

  • Nfjfir(2018-03-31 10:49) Zgłoś naruszenie 22

    1. Spis prolifów, dokonywany przez urząd skarbowy. 2. Od zarobków netto odejmuje się kwotę przysługującą rodzinie na chore dziecko, z którego mają utrzymywać dziecko, niepracującego rodzica, leki, rehabilitację, sprzęt, pieluchy itd.- w Polsce zdaje się to 1500 zł. 3. Z uzyskanych środków otrzymuje się fundusz rodzin z niepełnosprawnymi. 4. Uzyskujemy rzeczywistą liczbę prolifów, dla których życie dziecka jest ważniejsze niż wygoda i bezpieczeństwo (zwykle kobiety chcące aborcji posądza się o wygodnictwo właśnie). PS- i każda parafia też ma obowiązek dotowania tego funduszu.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!