« Powrót do artykułu

Ambasador Rosji: Polska nie przejawia gotowości do uregulowania relacji

Nie widzimy u naszych polskich partnerów gotowości do normalizacji relacji z Rosją - powiedział ambasador Federacji Rosyjskiej w Warszawie Siergiej Andriejew w opublikowanym w piątek wywiadzie dla rosyjskiej agencji RIA-Nowosti.

rosja flaga rosji

żródło: ShutterStock

Pytany o to, czy na sytuację w relacjach z Rosją wpływa rekonstrukcja polskiego rządu, ambasador odpowiedział, że "nie widzi istotnych zmian"

statystyki

Komentarze (9)

 • erav(2018-02-09 14:38) Zgłoś naruszenie 70

  Bo polskie kolejne rządy to odrealnione, niepragmatyczne dziadki, żyjące rojeniami z lat 80, niepotrafiące prawidłowo ogarnąć dynamicznie zmieniającego się świata, zapuszczone intelektualnie dementy. Ot co. W dzisiejszych czasach, to mądry polityk musi grać na wielu fortepianach, mieć plan A, B i C, nie wierzyć NIKOMU, dogadywać się z KAŻDYM wpływowym -- --- i o tym wie każdy, poza wolskimi d e b i l a m i, których wschodnia polityka kończy się na ujadaniu na Rosję i sponsorowaniu ukraińskiego żebraka. Jest to polityka antypolska moim zdaniem. Irracjonalna i archaiczna. I dotyczy to i PO, i PiS. Do bani.

  Odpowiedz
 • Wszystko zależy od Rosji i Smoleńska(2018-02-09 12:31) Zgłoś naruszenie 66

  To może być błąd kiedyś (ale nie teraz) - zwrot robią Niemcy, Węgrzy czy Włosi , zrobi to kiedyś i Polska , ale najpierw Gaz z Norwegii i niższe ceny za rosyjski gaz, takie jakie mają np. Niemcy i oczywiście zwrot Tu i pewność, że służby Putina nie maczały palców w Smoleńsku.

  Odpowiedz
 • Polak(2018-02-09 13:31) Zgłoś naruszenie 510

  Ta gatka ze nie ważne gdzie leży wrak to tak jakby nie ważne było czy jest Rosją żadzona przez zdrowych ludzi na umyśle.My Polacy z takimi Żąde nie chcemy nic dosłownie nic do czynienia mieć.Nudzi się Ambasada Rosji. Niech konia wal.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • gites(2018-02-09 14:38) Zgłoś naruszenie 24

  Facet piepsy cy po cy.

  Odpowiedz
 • Prawda(2018-02-09 13:24) Zgłoś naruszenie 19

  Rosja czeka aż u władzy w Polsce benda Polacy z Kukiz15 ,Korwin ,Ruch narodowy ,ONR wtedy relacje się poprawią

  Odpowiedz
 • tomasz_kubik@toya.net.pl(2018-02-15 11:39) Zgłoś naruszenie 00

  Podobno znakomita dyplomacja rosyjska nie popisuje się w sprawie wyjaśnienia katastrofy samolotu w okolicach Smoleńska. Zwrot oryginałów urządzeń rejestrujących umożliwi zaczęcie polskiego śledztwa. Ambasador Andriejew z zastanawiającym tupetem warunkuje zwrot rozbitego samolotu od zaprzestania śledztwa w Polsce. Kontrowersyjny bywał wcześniej. O żołnierzach Armii Krajowej, których wywożono w głąb Związku Radzieckiego, mówił, że przeszkadzali Armii Czerwonej w walce przeciwko Niemcom. Ale druga wojna światowa skończyła się w 1945 roku. Niektórzy wywiezieni polscy żołnierze wracali w 1956 roku. Możliwe, że brak taktu Andriejewa to rezultat braku wiedzy, co może częściowo wynika z uwarunkowania fałszami radzieckiej historiografii.

  Odpowiedz
 • Jacek(2018-02-09 15:12) Zgłoś naruszenie 02

  Zacznijmy o tego że Kaczyński do tad będzie mógł zarabiać na tepej swołoczy dopóty wrak bedzie w Rosji. Putin nie potrzebuje żeby Kaczyński podkladal bomby i oskarzal Rosję. Tak więc brat sprzedają brata dokładnie tak samo jak we filmie o 2ch takich co ukradli księżyc

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!