« Powrót do artykułu

W ewolucji nie jest sztuką być czyimś potomstwem, sztuką jest być czyimś przodkiem [WYWIAD]

Dlaczego ludzie chcą oglądać horrory? To zależy od płci. Kobiety – które mają prawo bardziej odczuwać ewolucyjny lęk, gdyż są fizycznie słabsze – oglądają straszne filmy, bo mogą pokazać, jak bardzo się boją. Natomiast mężczyźni dostarczają sobie bodźców, które większości z nich nie są dostępne. Mogą udawać, że są odważni.

depresja

żródło: ShutterStock

"Strach i związane z nim reakcje są komunikatami dla innych osobników wspólnoty, że dzieje się coś złego, co może zagrozić ich przetrwaniu."

statystyki

Komentarze (1)

  • Marek112(2018-01-01 22:47) Zgłoś naruszenie 13

    Nowa ustawa o epidemiach – nie chcesz przymusowych szczepień na grypę?Dorośli! Biorą się i za nas. Będą przymusowe szczepienia akcyjne np. na grypę pod karą grzywny do 50 tys. zł. Kwalifikować ma pielęgniarka żeby poszło szybciej. Rozwinięty zostanie proceder wymuszania szczepień przez miejsce pracy. Poszkodowanym przez powikłania szczepień chcą zamknąć usta pseudo funduszem kompensacyjnym – związek przyczynowy mają oceniać eksperci od szczepień – wszyscy regularnie zatrudniani przez producentów… Dziecko musi być 14 dni w szpitalu. Ale przecież NOPów niemal nie ma. Zamiatali i będą to robić nadal niemal perfekcyjnie. Inne ustawy zwiększają kontrolę nad rodziną i pacjentami (POZ, medycyna szkolne). Nikt się nie wymknie – ostrzegałam na portalu społecznościowym. http://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12304556/katalog/12466357#12466357 PIS TO NWO ,szczepionkach będą czipy .Polacy to naród niewolników ,za 500+ sprzedał swoje prawa .Nie długo poczujecie bud pana , w innych ustawach .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!