« Powrót do artykułu

Check-lista mikroprzedsiębiorcy: O czym pamiętać przed wysyłką JPK?

Mikroprzedsiębiorcy jako ostatni będą musieli przygotować się na jednolity plik kontrolny. Czasu jest niewiele. Najmniejsze podmioty zostaną objęte nowymi obowiązkami już od 1 stycznia 2018 roku. Jak przygotować się do wysyłki?

praca

żródło: ShutterStock

Jak przygotować się na JPK?

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • OLEK(2018-02-09 19:41) Zgłoś naruszenie 30

    PARLAMENTARZYŚCI WPROWADZILI INWIGILACJĘ KTÓRA ICH NIE OBEJMUJE. WYNAGRODZENIA OTRZYMUJĄ Z NASZYCH PODATKÓW. ANALOGICZNIE A WRĘCZ PRZEDE WSZYSTKIM POWINNY BYĆ PUBLIKOWANE COMIESIĘCZNE ZAROBKI, PREMIE I WSZYSTKIE DODATKI PARLAMENTARZYSTÓW. A PÓKI CO NAWET KWOTA WOLNA 30.000,00 DLA PARLAMENTARZYSTÓW JEST UKRYWANA WE WSZYSTKICH TABELACH ŻEBY NIE KUŁA W OCZY.

    Odpowiedz
  • Tola(2017-12-28 23:48) Zgłoś naruszenie 20

    Właśnie widać jak ciężko jest prowadzić działalność mikro. Kolejna sprawa to jakość współpracy z innymi przedsiębiorcami. Ciężko jest trafić na firmę, której można zaufać. Dlatego warto zastosować dodatkowe kryteria, jak sprawdzenie opinii na temat firmy, obecność certyfikatu Rzetelna Firma i kondycję finansową. Wtedy można się zastanawiać nad podjęciem współpracy.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!