« Powrót do artykułu

Szef ARP na Kongresie 590: Produkcja rośnie w Polsce dwa razy szybciej niż średnio w UE

Reindustrializacja stanowi jeden z pięciu obszarów w Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, który ma budować przewagi konkurencyjne polskiej gospodarki, co przekłada się na dynamiczny rozwój przemysłu - mówił prezes Agencji Rozwoju Przemysłu Marcin Chludziński podczas Kongresu 590 w Rzeszowie.

Przygotowania do rozpoczynającego się Kongresu 590 w Centrum Wystawienniczo–-Kongresowym w Jasionce k. Rzeszowa.

autor: Darek Delmanowiczżródło: PAP

Kongres 590 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce k. Rzeszowa

statystyki

Komentarze (2)

  • inżynieria mózgów (2017-11-16 14:44) Zgłoś naruszenie 10

    Trudno aby produkcja w Polsce nie rosła najszybciej w unii skoro styropian w roku 1989 i na początku lat 90 zdewastował całkowicie polski przemysł i polskie przetwórstwo które za komuny należało do czołówki światowej. Może ignoranci powinni porównywać dane obecne z danymi sprzed 30-35 lat? Teraz polska jest kolonią do której kapitał zachodni przenosi produkcję ze względu na bajecznie niskie koszty siły roboczej i wysokość podatków. Nie okłamujmy się "frukty" z polskiej produkcji zapełniają portfele zagranicznych przedsiębiorców. A skoro Polska tak bajecznie się rozwija gospodarczo to dlaczego dług publiczny rośnie jeszcze bajeczniej?

    Odpowiedz
  • Panie Marcinie!(2017-11-16 14:31) Zgłoś naruszenie 00

    - I po co Pan to ujawnia? Teraz dopiero Eurokołchoz zacznie nam przeszkadzać! Proszę nie zapominać, że czas pokoju to wojna ekonomiczna.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!