« Powrót do artykułu

#MeToo: Kobiety przeciwko molestowaniu. Jakie efekty przyniosła internetowa akcja?

Histeria wokół molestowania związana z #MeToo to nie tylko wyzwalająca deklaracja doznanych krzywd. To także frustracja związana z latami prób, by przez kilka chwil w życiu nie być piersiami, pupą albo starą postprodukcyjną babą, ale po prostu, jak człowiek, być człowiekiem.

przemoc

żródło: ShutterStock

Potencjalne problemy, jakie może wytworzyć klimat wokół #MeToo, nie mogą przesłonić fundamentalnej prawdy: molestowanie jest złem. Nikt nie ma prawa do ciała drugiego człowieka; nikt nie może używać siły do tego, by zapewnić sobie do owego ciała dostęp

statystyki

Komentarze (14)

 • BB (2017-11-03 13:41) Zgłoś naruszenie 103

  Żeby nie było, popieram kobiety domagające się poszanowania. Ale kiedy słyszę te najbardziej zacietrzewione że były molestowane spojrzeniem, to śmiesznie się robi. Drogie panie. Walczcie o swoje prawa lecz nie pozwólcie się ośmieszać.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • kobieta(2017-11-03 11:31) Zgłoś naruszenie 81

  Nareszcie

  Odpowiedz
 • J>Z Kluczek(2017-11-03 16:17) Zgłoś naruszenie 66

  #MeToo- w mediach temat aktualny. Układu damsko-męskiego aspekt seksualny. Przykrości doznawały od panów Panie. Wyjaśniają , co to jest molestowanie. Problem wielu pań dotykał i dotyka jeszcze. Sam już nie wiem kiedy molestuję ,a kiedy pieszczę? Może należałoby opracować jakąś procedurę; kiedy i jak dotykać i w miejsca które? Zwracam się do ustawodawczych organów, ażeby napisały ustawę dla nadpobudliwych panów. Żeby z ustawy jasno wynikało jak należy dotykać aksamitne ciało. Niecierpliwie czekam na komisji powołanie. czas najwyższy uregulować to molestowanie!

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • Gosia(2017-11-05 01:59) Zgłoś naruszenie 40

  Ale wiecie że molestowanie dotyczy również Panów...

  Odpowiedz
 • ehhhhhhhhh(2017-11-03 14:03) Zgłoś naruszenie 45

  # Ja niestety nie.

  Odpowiedz
 • Zmolestowana spojrzeniem....(2017-11-03 14:32) Zgłoś naruszenie 49

  Ale dekolt do linii sutek .....

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • hrabia(2017-12-08 12:24) Zgłoś naruszenie 32

  Mam 39 lat idąc ulicą dużego miasta spostrzegłem piękną i zgrabną dziewczynę , gdy mnie mijała rzekłem masz piękną figurę i jesteś piękna , podeszła i dostałem w mordę .Dzisiaj mam w domu 3 kamerki włączone cały czas w racy kamerka i dyktafon nie zostaje nigdy sam na sam z kobietą w pracy a pracuję tylko z paniami . do córki pokoju(11) nie wchodzę , nie pozwalam b y usiadła mi na kolana , o całowaniu w policzek i przytulaniu tylko w obecności żony . Wiem że to przesada lecz dzisiaj gdy kobieta znajdzie kogoś by stwierdził iż ja dopuściłem się czynu zabronionego w stosunku do koleżanki żony , córki , święty turecki nie pomoże mam życie zniszczone , nawet jeśli w czasie procesu kłamstwo wyjdzie na jaw . Czy zgadzacie się zemną kobiety?

  Odpowiedz
 • Nie posądzaj(2017-11-04 09:39) Zgłoś naruszenie 00

  Do wiedz, do nieosądzaj, do paniał? Masz ADHD czy jakąś wielce pokręconą i nawiedzoną misję, hę?

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!