« Powrót do artykułu

Winnicka: O chłopczyku, którego nikt nie szukał [WYWIAD RIGAMONTI]

Rodzice nie potrafili opisać życia swojego synka, jaki był, co lubił, jak niewiele się w tym życiu wydarzyło, ale ostatnie trzy dni tego życia opisali ze szczegółami, bardzo dokładnie. Środa, czwartek, piątek, sobota rano. W sobotę rano umarł.

Ewa Winnicka, fot. Maksymilian Rigamonti

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Ewa Winnicka, dziennikarka i reporterka, dwukrotna laureatka nagrody Grand Press. Nakładem wydawnictwa Czarne ukazała się jej nowa książka „Był sobie chłopczyk”. Fot. Maksymilian Rigamonti

statystyki

Komentarze (1)

  • ITD(2018-09-26 23:00) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzie ktorym nie mozna pomoc ale dzieciom mozna i kazde klamstwo rodzica powinno byc od razu podwazane .Bo jak malenstwoa jest pod opieka cyganki strasznej bo darla sie przy dziecku w klatce zamiast wejsc tam gdzie miala cel a to malenstwo bylo we wozku i wozono go tez przd tym strasznym wyrokiem smierci lezalo wtym wozku bade bez znakow zycia .i pokazywali pani na trzecm pietrze a harmonia rozbrzmiewala smutne dzwieki .taki obraz mozna bylo zapamietac ale kto dopusci do prawdy jak z malenstwem spod kosciola wyjechali ubranym tak jak w telewizji pokazywli smutne to strasznie bo zaklamanie w tym watku zycia i smierci bylo okropne a jak sie ma cale osiedle przez cyganow zamieszkale na poludniu Polski.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!