« Powrót do artykułu

"Głośno o deformie". Rodzice o pogorszeniu warunków nauki w szkołach

O pogorszeniu się warunków nauki uczniów mówili rodzice krytykujący reformę edukacji podczas manifestacji "Głośno o deformie". Wskazywali m.in. na przepełnienie szkół i naukę w systemie zmianowym; według nich nie jest to incydentalne, ale dzieje się tak w wyniku reformy w całym kraju.

szkoła

żródło: ShutterStock

O pogorszeniu się warunków nauki uczniów mówili rodzice krytykujący reformę edukacji podczas manifestacji "Głośno o deformie".

statystyki

Komentarze (4)

 • E tam, cicho być ...(2017-09-30 08:03) Zgłoś naruszenie 42

  .... pani premier i tak nic nie słyszy !

  Odpowiedz
 • tex(2017-09-29 23:30) Zgłoś naruszenie 22

  No ja też mogę podać przykład, ale udanej realizacji reformy: Zielona Góra - prezydent Kubicki (dawniej SLD teraz niezależny) tak to zorganizował, że żadnych większych konfliktów ani problemów nie było. Można? Można, ale trzeba chcieć a nie jojczyć... Moje dziecko chodziło wcześniej do podstawówki obliczonej na 600 uczniów, w której uczyło się o kilkaset dzieci więcej - dzięki reformie sąsiednie gimnazjum przekształciło się w podstawówkę, przeszła do niej część dzieci z osiedla, a "korek" został zlikwidowany. Dzieci mają większy komfort, nauczyciele - jak sądzę - również.

  Odpowiedz
 • kim(2017-09-30 08:07) Zgłoś naruszenie 11

  No i co dalej jak skonczy podstawową pójdzie do przepełnionych liceów techników albo branżówek Jak się coś likwiduje to tylko teoretycznie coś się naprawia .Szkuł Powinno przybywać a nie ubywać PiS niszczy i tak już nie najlepiej działającą edukację. A co będzie potem, chwalą się wyżem demograficznym

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!