« Powrót do artykułu

Sejm wybierze nowego sędziego Trybunału Konstytucyjnego

Sejm ma wybrać w tym tygodniu nowego sędziego Trybunału Konstytucyjnego - w miejsce wiceprezesa TK Stanisława Biernata, którego kadencja upływa 26 czerwca. Klub PiS jako kandydata zgłosił adwokata Andrzeja Zielonackiego. Głosowanie zaplanowano na piątek.

 • Wcześniej - we wtorek późnym popołudniem - zgłoszoną kandydaturę ma zaopiniować sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka.
statystyki

Komentarze (2)

 • Leo(2017-06-05 15:28) Zgłoś naruszenie 51

  Pani Joanno Szczepkowska, niech Pani to powtórzy... Tylko proszę poprawić datę.

  Odpowiedz
 • Plan zamachu naTK i ostatnio PUCZ na Rzad Beaty n(2017-06-05 17:10) Zgłoś naruszenie 30

  Nie powiodl sie !!! " Rzeczpospolita Roztropnosci" - Rozliczy zdrajcow !!! Dla zdrajców nie będzie ani amnestii ani prawa łaski Dla zdrajców nie będzie ani amnestii ani prawa łaski Wczoraj w programie "W tyle wizji" zrobił na mnie wrażenie telefon od telewidza - młodego prawnika. Jego wypowiedź napawa nadzieją, że istnieje szansa na odnowę państwa polskiego. Wypowiedź tego Polaka jest tym bardziej istotna im więcej bezczelności, buty i kłamstw wylewa się z pysków przedstawicieli PO. Trudno zrozumieć dlaczego maja tyle śmiałości, aby pluć nam w oczy i prezentować przekonanie o bezkarności. A przecież w sprawie postępków w związku z katastrofą Smoleńską wystarczy użyć tylko jednego słowa: ZDRADA. Nie jest to pierwsza zdrada "elit" w Polsce i chyba dlatego, że wszystkie pozostały bezkarne, a zdrajcom urządzano honorowe pogrzeby. Rozmówca odwołał się w konkluzji swoich spostrzeżeń do twórczości Mariana Hemara. "Dzisiaj nie czas na kręte wysiłki, Na sąd, kto winien - o, tamci, czy inni? Każdego błędu i każdej pomyłki My wszyscy, wszyscyśmy winni Winien jest kłamca, i każdy co wierzył Kłamcy, bo wierzyć było najwygodniej "Gdy już tylko szukamy - czyj błąd? Kto był winien? Jakiej komu kary? Kto oszukał i kogo pod sąd? - Jakby dość było takiej ofiary - Kiedy triumf przemocy diabelskiej, Patrzeć każe złu twarzą w twarz - Gdy u tej krypty wawelskiej Niemcy trzymają straż! - wiersz - 19 marca 1940 Całkiem aktualne słowa - nieprawdaż?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!