« Powrót do artykułu

Stępień: Instytut Lecha Wałęsy nie ogłosi upadłości w związku z zadłużeniem

Prezes Fundacji Instytut Lecha Wałęsy w Warszawie Jerzy Stępień uważa, że Instytut nie będzie zmuszony do ogłoszenia finansowej upadłości w związku z żądaniem spółki Skarbu Państwa ponad 1,5 mln zł. Fundacje nie upadają, są rozwiązywane - mówił. Pytany czy blisko jest do tego, odparł, że nie.
Lech Wałęsa

żródło: ShutterStock

Do głównych celów, powołanej w 1995 r. Fundacji Instytut Lecha Wałęsy, należy m.in. ochrona dziedzictwa narodowego, tradycji niepodległościowej i solidarnościowej oraz dokumentacja życia i działalności Lecha Wałęsy.Lech Wałęsa

statystyki

Komentarze (2)

  • To drobiazg(2017-06-01 18:57) Zgłoś naruszenie 82

    Wystarczy, że TW Bolek wygłosi dla Amerykanów dwa, trzy wykłady o donoszeniu na kolegów i... jest czym pokryć zadłużenie.

    Odpowiedz
  • profesorek(2017-06-02 09:04) Zgłoś naruszenie 50

    Jeżeli donatorzy dają pieniądze na określony cel np. dożywianie dzieci, to nie można ich wydać na nowy samochód prezesa fundacji, jest to nie tylko niezgodne z przepisami, ale zwykła kradzież. Dziwię się, że prof Stępień tego nie rozumie, ale już nie raz pokazał, że co jakiś czas, ogarnia go pomroczność jasna, jeżeli chodzi o polityków dawnego towarzystwa. Wolno im wszystko i jest ok.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!