« Powrót do artykułu

Wyszehrad w praktyce, czyli droga donikąd

Polska planuje magistralę kolejową na Słowację, o której nasi sąsiedzi nie wiedzą. Aby móc do siebie jeździć, trzeba się najpierw komunikować.

Premierzy państw Grupy Wyszehradzkiej Polski - Beata Szydło (2P), Czech - Bohuslav Sobotka (L), Węgier - Viktor Orban (2L) i Słowacji - Robert Fico (P)

autor: Radek Pietruszkażródło: PAP

Premierzy państw Grupy Wyszehradzkiej Polski - Beata Szydło, Czech - Bohuslav Sobotka, Węgier - Viktor Orban i Słowacji - Robert Fico

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • Bert(2017-05-31 20:29) Zgłoś naruszenie 10

    Wuj axel, ustami swego w 1/2 organu, tj. DGP, od miesiąca, czy dwóch uprawia czarny pijar wobec rządu RP, ale tym razem już w wersji soft. Czyli już nie , że wszystko jest "bardzo be", ale za to kwękamy : tu coś poszło nie tak, tam coś zazgrzytało, generalnie pesymistycznie. No cóż, należy się cieszyć , ze przekazy dnia z centrali w Berlinie nieco przybliżyły się do rzeczywistości i życzyć wujowi axelowi i jego polskim wyrobnikom dobrych psychiatrów od rozdwojenia jaźni.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!