« Powrót do artykułu

Nowoczesna domaga się odwołania prezesa TVP Jacka Kurskiego

Nowoczesna domaga się odwołania Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa Telewizji Polskiej w związku z sytuacją wokół festiwalu w Opolu - oświadczyli na konferencji we wtorek posłowie Nowoczesnej Witold Zembaczyński i Krzysztof Mieszkowski.

Jacek Kurski

autor: Fot. Marek Podmokły Agencja Gazetażródło: Agencja Gazeta

W reakcji na decyzję władz Opola, prezes TVP Jacek Kurski zapowiedział, że 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej odbędzie się w innym mieście, a telewizja "wystąpi z pozwem o wielomilionowe odszkodowanie od Opola.

statystyki

Komentarze (5)

 • Konflikt Kurskiego z ARTYSTAMI ...(2017-05-23 21:10) Zgłoś naruszenie 11

  Parafrazując słowa Skrzetuskiego w "Potopie" o Kozaku i Tatarzynie można powiedzieć ... "złapał Kurski ARTYSTÓW, .... a ARTYŚCI za łeb go trzymają" . ARTYŚĆI to nie "Ciemny Lud PIS-owski, który i tak to kupi". Wolą iść WYPROSTOWANYMI wśród tych co są na KLĘCZKACH w TVPIS !!!

  Odpowiedz
 • mam ten kraj w tyle(2017-05-23 22:31) Zgłoś naruszenie 10

  Artyści ze spalonego teatru mogą skoczyć Kurskiemu na kant. Kurski jest prawdziwym artystą i za to lubię sk....... . Ma lepszą oglądalność niż truchła i staruchy peerelu

  Odpowiedz
 • Za długi ....(2017-05-23 20:27) Zgłoś naruszenie 10

  .... już dawno powinien wylecieć.

  Odpowiedz
 • Bert(2017-05-23 18:59) Zgłoś naruszenie 02

  Niech się domagają. Po następnych wyborach będą się domagać wygodniejszych ławeczek przed Sejmem.

  Odpowiedz
 • Prezes(2017-05-23 22:31) Zgłoś naruszenie 01

  Lemingi, czy wy nie rozumiecie, że to jest manipulacja. Co ma wspólnego cenzura z festiwalem w Opolu. ********** bez pojęcia. Maryla Rodowicz miała zaśpiewać z zaproszonymi przez Siebie artystami. Okazało się, że niejaka Kayah powiązana z z KOD, zrezygnowała ...bo miała muchy w nosie. Nawet Rodowicz publicznie potwierdziła, że zaprasza kogo chce, ale zaczęło się już ********** o jakiejś cenzurze i czarnych listach. Oczywiście w ruch poszły klawiatury w nieprzychylnych mediach typu Wirtualna Polska, Gazeta Wyborcza, Onet. Oj lemingi, żal mi was bo łykacie wszystko jak fast foody.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!