« Powrót do artykułu

Hadaj: Wybite zęby doktryn. Jakie wartości niesie dzisiaj prawica i lewica?

Lewica troszczy się o odrzuconych i rolę państwa w gospodarce, a prawica hołduje konserwatywnym wartościom i sprzyja biznesowi? Zapomnijcie. Dzisiaj oś podziału w walce o wyborców jest inna: otwartość i tolerancja kontra ksenofobia i podejrzliwość.

Marcin Hadaj

żródło: GazetaPrawna.pl

Marcin Hadaj

statystyki

Komentarze (5)

 • XXYYZZ(2017-05-13 16:03) Zgłoś naruszenie 40

  Nie ma wyraźnego podziału na lewicę, prawicę, centrum. Są tylko sondaże, spekulacje i nieprzeparta chęć zdobycia władzy i wpływów! Nie ma wyraźnych zasad, wartości i cech. Jest manipulacja i są zdezorientowani wyborcy, a cel powinien być jeden, nadrzędny - bezpieczeństwo i dobro/sądobrobyt Polski i Polaków oraz ddobre imię naszego kraju!

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Wartości ?????!!!!!!(2017-05-13 14:00) Zgłoś naruszenie 20

  Jedni i drudzy prą wyłącznie do Władzy i Kasy.....wartości ??? Dawno nie słyszałem by ktokolwiek zająknął się o wartościach.

  Odpowiedz
 • abcd(2017-05-13 19:20) Zgłoś naruszenie 20

  Lewicy już nie ma. To przedstawienie dla ciemnego ludu zakończyło się około roku 1989. Teraz mamy już tylko lewactwo, czyli popłuczyny po lewicy, które rozpaczliwie szuka miejsca dla siebie. Oni chcieliby zjeść ciastko i mieć ciastko - nie daj sobą manipulować!

  Odpowiedz
 • abcd(2017-05-13 19:19) Zgłoś naruszenie 21

  Nigdy nie pozwalajcie, aby nazywano was rasistami lub ksenofobami! 15% społeczeństwa, 50% morderstw - CHCECIE TAK MIEĆ? To nie jest rasizm - to zwykłe myślenie z troską o przyszłości własnych dzieci. CHCECIE ZOSTAWIĆ IM TAKĄ POLSKĘ? - Nie pozwólcie sobie wmówić, że to jest ksenofobia lub rasizm - macie prawo sami kształtować przyszłość własnego kraju. Po prostu: NIE CHCEMY TAK MIEĆ, taki jest NASZ wybór.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!