« Powrót do artykułu

Uchodźcy w Polsce? Rozmawiajmy o faktach, a nie o mitach

Tocząca się w Polsce debata o przyjmowaniu uchodźców prowadzi do społecznej katastrofy, za którą winę ponoszą nieodpowiedzialni politycy, dziennikarze niezdolni do podjęcia próby krytycznego myślenia oraz my wszyscy, tolerujący w milczeniu gwałtownie rosnącą i niemającą podstaw w faktach niechęć do cudzoziemców. Dane dowodzą, że reakcje społeczne są zupełnie nieadekwatne do skali zjawiska w Polsce.

imigranci, uchodźcy

żródło: ShutterStock

Niemcy w ciągu dwóch tygodni 2015 r. przyznali status uchodźcy większej liczbie osób niż my przez 25 lat.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • Zakłamywanie rzrczywistości przez lewackie media(2017-05-09 09:52) Zgłoś naruszenie 192

  Niech lewacy dziennikarze mówią całą prawdę. Nie chcą przyjmować "uchodżców" bogate państwa arabskie (dają kasę na obozy) - dlaczeoo lewactwo robi wodę z mózgu Polakom, że to my jesteśmy winni bo ich nie przyjmujemy. My też płacimy aby tam na miejscu mieli to co trzeba. Po drugie uchodźców jest jak na lekarstwo i ogromna większość to cwaniaki od socjalu co widać po tym jak omijają Polskę. __________Oni cha mieć lepiej niż Polacy i mają w d... nasze ciężkie życie (nie dot. rzeczywistych uchodźców ale takich zgodnie z prawem miedzynarodowym powinny przyjmować najbliższe państwa od strefy wojny.. Ci co do nas docierają to polityczne zrzuty org. Sorosa.

  Odpowiedz
 • Uchodźcy ...(2017-05-09 11:01) Zgłoś naruszenie 72

  ... tak będą z Polski uciekać jak na załączonym zdjęciu.

  Odpowiedz
 • ipoco(2017-05-09 08:32) Zgłoś naruszenie 71

  Kto nam podrzuca to kukułcze jajo ?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!