« Powrót do artykułu

Dariusz „Maleo” Malejonek: Przyjąć uchodźców? Ale oni nie chcą tu przyjeżdżać

- Ani w krajach arabskich, ani w Afryce w zasadzie nie ma sierot, bo dziećmi zajmuje się dalsza rodzina. Jaka społeczność muzułmańska zgodzi się oddać dzieci, sieroty, w ręce chrześcijańskie? Przecież oni sami uznaliby to za zdradę religii, to byłoby dla nich dziecko stracone - mówi muzyk Dariusz „Maleo” Malejonek .

Dariusz "Maleo" Malejonek

autor: Fot. Jakub Orzechowski Agencja Gazetażródło: Agencja Gazeta

Dariusz „Maleo” Malejonek muzyk, współtworzył i grał z zespołami: Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm2,3 oraz Arka Noego. Założyciel Maleo Reggae Rockers

statystyki

Komentarze (2)

  • abcd(2017-02-18 18:19) Zgłoś naruszenie 61

    Nigdy nie pozwalajcie, aby nazywano was rasistami lub ksenofobami! 15% społeczeństwa, 50% morderstw - CHCECIE TAK MIEĆ? To nie jest rasizm - to zwykłe myślenie z troską o przyszłości własnych dzieci. CHCECIE ZOSTAWIĆ IM TAKĄ POLSKĘ? - Nie pozwólcie sobie wmówić, że to jest ksenofobia lub rasizm - macie prawo sami kształtować przyszłość własnego kraju. Po prostu: NIE CHCEMY TAK MIEĆ, taki jest NASZ wybór.

    Odpowiedz
  • Dziennikarz(2017-02-17 10:34) Zgłoś naruszenie 411

    Maleo to najlepszy specjalista od tych spraw. Przecież on doskonale zna sytuację. Nic, tylko chłonąć garściami jego "wiedzę". Może jeszcze zapytajmy Dodę co myśli na temat kryzysu wschodniego, a Krawczyka doradźmy się co zrobić w kwestii Izraela.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!