Frans Timmermans jest gotów przyjechać do Warszawy

23.05.2016, 19:22; Aktualizacja: 23.05.2016, 22:03
Frans Timmermans jest gotów jutro przyjechać do Warszawy

Frans Timmermans jest gotów jutro przyjechać do Warszawyźródło: ShutterStock

Wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans jest gotów przyjechać we wtorek do Warszawy – podaje RMF FM.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:RMF FM
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • kacperek(2016-05-23 21:28) Zgłoś naruszenie 01

  Niby po co ma przyjechać?Wystarczy jeden telefon i Grzechu z Rubikoniem w try miga będą w brukselce z gotowcami petycji nakazującej Polsce przekazanie im władzy.Panie Franc oni gotowi nawet na golasa przed panem stanąć.

  Odpowiedz
 • Tylko POLSKI i POLAKÓW ... ŻAL(2016-05-23 21:27) Zgłoś naruszenie 10

  Niedługo neo-BOLSZEWICY z PIS doprowadzą do tego , ze POLSKA może trafić ... na ŚMIETNIK EUROPY. A UŻYTECZNI IDIOCI ... JANCARZE PIS ... i różnej maści OBSZCZYMURKI internetowi się z tego cieszą. Na tym polega ... Ich "PATRIOTYZM"

  Odpowiedz
 • KALIF(2016-05-23 21:22) Zgłoś naruszenie 21

  Mec. Andrzejewski: „Ujawnione instrukcje wskazują, że groźby i szantaż Brukseli są inspirowane z Polski. To sędziowski pucz! Jeżeli to prawda, a zakładam, że tak i chwała dziennikarzom wPolityce.pl, iż ujawnili ten fakt, mamy do czynienia z niebywałym skandalem. To oznacza, że są w Polsce nie tylko politycy – bo to już wiemy – ale sędziowie, którzy pobierają kolosalne uposażenia, a czas swojej pracy wykorzystują na judzenie, donoszenie na Polskę i podkręcanie atmosfery przeciwko Polsce. To coś niebywałego. To świadczy nie tylko o tych ludziach, ale też o środowiskach, w jakich się obracają i jakie reprezentują. Osobiste urazy i fobie są dla nich ważniejsze niż interes własnego kraju.

  Odpowiedz
 • KALIF(2016-05-23 20:58) Zgłoś naruszenie 21

  TEGO BUFONA RZĄD POLSKI POWINIEN UZNAĆ ZA PERSONA NON GRATA NAPISZE dużymi literami, panowie: Schulz, Oettinger, Timmermans i Verhofstadt? Tu jest wolna Polska! Czy nie nadszedł już czas, by powrócić do starej metody pozbywania się łunijnych agresorów, zdrajców i łże kundli w sprawdzony sposób: krótka podróż "taxi taczką" na śmietnik naszego społecznego życia? A może wzorem Brytyjczyków, zapytajmy Polaków czy nadal chcą takiej Unii, Unii która wypowiedziała Narodowi hybrydową wojnę?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie