Gasiuk-Pihowicz nie głosowała podwójnie. Posłanka wyjaśnia sytuację

21.05.2016, 19:23; Aktualizacja: 21.05.2016, 23:35
Ryszard Petru

Ryszard Petruźródło: PAP
autor zdjęcia: Jacek Turczyk

W sieci pojawiło się nagranie, które może sugerować, że posłanka .Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz dopuściła się głosowania "na dwie " ręce. Ryszard Petru jak i posłanka stanowczo odrzucają takie oskarżenia.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (42)

  • Michaś(2016-05-21 20:07) Zgłoś naruszenie 6425

    Taka wesz!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • rubikoń(2016-05-21 20:11) Zgłoś naruszenie 6020

    myszka za szłapke szłapka za myszkę oj przydał by się rzepka na przyczepkę . gdzie zatem glosował szłapka glosowanie nr 20 i 21bo na jego miejscu siedziala myszka , w glosowaniu nr 22 szlapka sie pojawia i ewidentnie glosuje za myszkę na jej miejscu , ktora siedzi na jego miejscu

    Odpowiedz
  • Leo(2016-05-21 20:11) Zgłoś naruszenie 6622

    Szłapki nie ma, Myszka jest a głosy oddane są dwa. No, rubikoniu, szybko do prokuratora! G a l o p e m ! Pokaż, że umiesz liczyć do dwóch.

    Odpowiedz
  • PRAWDA ukłuła w AUREOLĘ ZBAWCĘ ... ?(2016-05-21 20:19) Zgłoś naruszenie 2057

    Trzeba powiedzieć uczciwie, ze Petru to dobry merytoryczny ORATOR. Nawet p. J. Kaczyńskiemu w trakcie wystąpienia Petru ... zniknął nagle stały ... SZYDERCZY UŚMIECH do kamer sejmowych, a nawet ZE WSTYDU ... zaczął udawać, że niby to cos notuje ... w jakiś swoim notesiku - ŚCIĄGAWIE dla posłów PIS.

    Odpowiedz
  • KALIF(2016-05-21 20:24) Zgłoś naruszenie 8435

    Myszka Agresorka kłamczuszka Co robi zaradna myszka jak już się dorwie do mównicy? - Drze papę ! A jak się dorwie do sejmowego czytnika ? - Modli się o trzecią rękę!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tak sobie na marginesie ... tego i owego !(2016-05-21 20:28) Zgłoś naruszenie 1357

    Petru... to, Petru ... tamto, Petru ... owamto, Petru ... tamto i owamto, ... A PETRU zręczny - jak wiszący Wiewiór - pokazał internetowym wyznawcom neo-BOLSZEWIZMU PIS, TO ... w co GO mogą pocałować, jak sobie solidnie umyją ... BUZIE z PIANY

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Na więcej szkoda czasu i atlasu (2016-05-21 20:35) Zgłoś naruszenie 1565

    Neo-BOLSZEWICY PIS ze złości ... zdolni są nawet ... "PODRZUCAĆ ************ tym, którzy nie są ... ICH KLAKIERAMI.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • KALIF(2016-05-21 20:37) Zgłoś naruszenie 7726

    Żałosne podrygi postkomuchów, tak to odbieram. Najpierw czekali na telefony z Moskwy, teraz ci sami albo ich wychowankowie czekają na telefony politbiura z Brukseli. Właściwie to należy współczuć, bo takie zachowanie to klasyczny syndrom niewolnictwa – ale czy cudzy niewolnik powinien być polskim posłem? Może by jednak uruchomić Trybunał Stanu?

    Odpowiedz
  • ignac(2016-05-21 21:02) Zgłoś naruszenie 7318

    nowoczesne bezprawie prawo chce stanowić

    Odpowiedz
  • vcxz(2016-05-21 21:18) Zgłoś naruszenie 315

    Tak to już jest z potomkami rezunów.

    Odpowiedz
  • Wyczesać POPiesyny!(2016-05-21 21:36) Zgłoś naruszenie 378

    I rozgnieść na asfalcie.

    Odpowiedz
  • obserwator(2016-05-21 21:42) Zgłoś naruszenie 388

    petrek to gamon

    Odpowiedz
  • Stefan Maruda(2016-05-21 22:20) Zgłoś naruszenie 4311

    Jeśli ktoś tu kłamie, to pani, pani Agresywna Myszko !!!

    Odpowiedz
  • Stefan Maruda(2016-05-21 22:38) Zgłoś naruszenie 417

    Czy to podwójne głosowanie było " W poczuciu odpowiedzialności za państwo ". Bo jeśli ktoś tu kłamie, to pani, pani Agresywna Myszko !!!

    Odpowiedz
  • zdzisek(2016-05-21 23:46) Zgłoś naruszenie 252

    na dwie ręce hmmm

    Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2016-05-22 00:32) Zgłoś naruszenie 261

    Zawsze przypuszczałem, że sprawa Morawieckiego - Zwiercan to tylko czubek góry lodowej (teraz powinny być wyszczególnione artykuły i paragrafy KK bo, pomawiam cały sejm). Niestety tylko w tamtym przypadku partiom zależało na nagłośnieniu sprawy.

    Odpowiedz
  • . Magda(2016-05-22 01:24) Zgłoś naruszenie 405

    NO I CO " MYSZKO-AGRESORK "?, JAK SIĘ CZUJESZ W ROLI OSKARŻONEJ? MIŁO CI JAK LUDZIE OSKARŻAJĄ ? CHOCIAŻ PRZEZ MOMENT POCZUJ JAK TO DOBRZE "BATY ZBIERAC " ! OD WIELU MIESIĘCY OCZERNIACIE JAK LECI WIELU Z RZĄDU, NIE PATRZĄC CZY WINNI!, CZY NIE, ABY KRZYCZEĆ ! CZYTAM W ARTYKULE, ŻE NAWET ZNALEŹLIŚCIE PARAGRAFY W KODEKSIE ZA ZNIESŁAWIENIE OSOB! ? TO DZIWNE? PRZECIEŻ PRZEPISY DZIAŁAJĄ W OBIE STRONY! TAK CIĘŻKO POMYŚLEĆ? TO NIE BOLI ! ZACHOWUJECIE SIĘ W SEJMIE JAK PRZEKUPKI" , / Nie chce tu obrazic prawdziwych pań przekupek/.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Krzyżowiec(2016-05-22 02:22) Zgłoś naruszenie 110

    Kalif siadaj na osła i wypierdalaj na pustynię bić innych Beduinów !!!

    Odpowiedz
  • adsenior(2016-05-22 06:48) Zgłoś naruszenie 240

    Kolejny przykład, jak to nas mają za idiotów!

    Odpowiedz
  • Roderyk.(2016-05-22 08:23) Zgłoś naruszenie 352

    Nosił wilk razy kilka .... Głupi uśmiech Petru nie przykryje wtopy owej damy.

    Odpowiedz