Prezydent podpisał ustawę o zakazie propagowania komunizmu

20.05.2016, 15:47; Aktualizacja: 20.05.2016, 17:46
Prezydent Andrzej Duda podpisał w piątek ustawę o zakazie propagowania komunizmu. Samorządy będą miały rok na usunięcie z przestrzeni publicznej nazw upamiętniających osoby, organizacje, wydarzenia i daty symbolizujące komunizm lub propagujące go.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Polak (2016-05-21 00:58) Zgłoś naruszenie 00

    Duda! Zrób Ustawę o zakazie UŻYWANIA komunizmu przez prawie wszystkich Urzędników Polski. Czas już żeby w reście zmieniły mentalność. I obsługiwali interesantów nie według zasad Komunizmu. Żeby pracowali w interesie ludzi, nie robili przeszkód w załatwianiu spraw, szanowali interesantów w urzędach. Przecież to urzędnicy siedzą dla interesantów, a nie interesanci dla urzędników! Wyrzucić komuchów z urzędów! A nie tylko z nazw ulic czy placów. Wyrzucić komunistyczna mentalność zewsząd! Nie wystarczy wyrzucić symbole. Ciężko zrozumieć różnicę ? Przecz z komuna w głowach!. A komunistyczne nazwy ulic czy placów aż tak nie przeszkadzają przecież.

    Odpowiedz
  • vinetu(2016-05-20 21:16) Zgłoś naruszenie 10

    A kiedy podpisze ustawe ze by kosciol byl oddzielony od panstwa ze kosciolowi nie wolno zajmowac sie krztalceniem mlodziezy Religja powinna byc posluszna prawom ustanowionym przez lud . a nie przez instytucje religijo kryminalna

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie