Jarosław Gowin: Trochę się męczyłem w rządzie PO. 8 lat zostało zmarnotrawione

13.05.2016, 09:41; Aktualizacja: 13.05.2016, 09:44
Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin podczas posiedzenia Sejmu

Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin podczas posiedzenia Sejmuźródło: PAP
autor zdjęcia: Paweł Supernak

Rządy PO „bagnem egoizmu, marnotrawstwa i pogardy”? „Trochę się tam męczyłem i to nieprawda, że nie widziałem zła. Zachęcam do odświeżenia sobie mojego listu do kolegów i koleżanek z PO, kiedy podjąłem decyzję, że będę kontrkandydatem Tuska.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:RMF FM
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • Posumowuję:(2016-05-13 10:00) Zgłoś naruszenie 2916

    cytat: ...„Chciałem odnowić Platformę, mając świadomość, że dostanę solidnie w zęby startując przeciw Donaldowi Tuskowi” - powiedział Gowin ............................... Mój komentarz: Po raz drugi dostał w zęby gdy po publicznie obiecanym stanowisku ministra obrony w PIS, został odsunięty do roli ministra nauki. Konkluzja? Nie warto szlajać się po partiach bo wszędzie można w pysk dostać.

    Odpowiedz
  • windykator(2016-05-13 10:58) Zgłoś naruszenie 184

    Bardzo odważna decyzja. Minister Gowin na pewno ma więdzę co się działo w tamtych dniach u platformersów. Chętnie posłuchamy w czasie komisji. Oby jak najwięcej patologicznych układów wyszło na światło. Jak najwięcej obrzydlistwa uwolnić poprzez prawdę. Ona nas wyzwoli.

    Odpowiedz
  • ... ale co tam, ... ALLELUJA ... i do przodu !!!(2016-05-13 10:28) Zgłoś naruszenie 1724

    Najśmieszniej wyglądają i wykonują swoja "Spowiedź" ... NEOFICI z PO ... teraz "UŻYTECZNI IDIOCI" ... PIS

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2016-05-13 10:17) Zgłoś naruszenie 1314

    Trochę w tym wypadku oznacza 6 lat. Może jakiś medal za to męczeństwo i "trwanie na posterunku"? Wolę jednak narrację w której udają, że przeszłość nie istniała

    Odpowiedz
  • zyb(2016-05-13 10:08) Zgłoś naruszenie 1226

    dla mnie jest to obrzydliwy typ faceta

    Odpowiedz
  • S-w(2016-05-13 13:12) Zgłoś naruszenie 918

    Wazelina. Tacy zmieniają się jak kameleony.

    Odpowiedz
  • No to czas odpocząć ....(2016-05-13 14:44) Zgłoś naruszenie 712

    ... udać się do prokuratury z łapkami ułożonymi jak na zdjęciu, wyspowiadać się ze swoich grzechów i PO znajomości do słonecznej celi.

    Odpowiedz
  • P O L A K(2016-05-14 09:39) Zgłoś naruszenie 212

    Gowin dlamnie to dupoliz i lajza tak jam JUREK MAREK uzyja kazdej wazeliny aby nie pracowac opowiadajac glupoty i byc w pol;ityce.

    Odpowiedz