Polska prokuratura podjęła śledztwo w sprawie zamachów w Brukseli

24.03.2016, 17:17; Aktualizacja: 24.03.2016, 17:40
Polskie MSZ podało, że w wybuchach zostało rannych troje polskich obywateli

Polskie MSZ podało, że w wybuchach zostało rannych troje polskich obywateliźródło: PAP
autor zdjęcia: LAURENT DUBRULE

Po zamachach w Brukseli, w których według danych MSZ poszkodowanych zostało troje Polaków, prokuratura podjęła śledztwo - dowiedziała się PAP w warszawskiej prokuraturze regionalnej.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (3)

  • kALIF(2016-03-24 20:31) Zgłoś naruszenie 42

    Pozwolicie Państwo , że zacytuję „ wybitnego” polityka polskiego zwanego „Królem Europy”, Donalda Tuska . Oto cytat tego pana z 2015 r. „ Ciągle jestem pod wrażeniem wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy kto przeżyłby choć kilka tygodni w Brukseli, a jest z naszego regionu, zrozumiałby nie musi się wiązać z lękami. Że tak naprawdę korzyści z tego odnosi Europa a w tym Bruksela”. ZOSTAWIAM TO BEZ KOMENTARZA

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • dziadek Franek(2016-03-25 11:11) Zgłoś naruszenie 20

    do @Majster(dzisiaj 08:14)-----Coraz więcej miejsc w Europie, gdzie można się rozerwać......czyli jaki jest cel wpuszczania muzułmanów do Europy...Żeby walczyć z terroryzmem trzeba najpierw zrobić porządek z lumpenlewakami. Ci oberlewacy z Bundenstagu i wierchuszki brukselskiej, podstarzali przedstawiciele pokolenia 68, sympatycy RAF-Baader-Meinhof, Konkretu i Rudiego Dutschke, którzy w większości byli na liście płac pułkowników z Normanenstrasse, oraz ich narybek - są dzisiaj piewcami europejskiej poprawności politycznej. A polska lewacka swołocz - to nic innego jak niedorozwinięci ich naśladowcy. To oni będą blokować każde funkcjonalne i konkretne działania jakie stosuje się w takiej sytuacji.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie