statystyki

Sprawa uchodźców dopiero się rozkręca

autor: Jakub Kapiszewski07.10.2015, 07:22; Aktualizacja: 07.10.2015, 08:29
Uchodźcy w Polsce

W Unii trwa obecnie prezydencja luksemburska i to dyplomaci tego niewielkiego kraju wzięli na siebie ciężar osiągnięcia kompromisu w kwestii migrantów.źródło: DGP

Najnowsze propozycje w kwestii migrantów: przyjąć jeszcze kilkaset tysięcy osób, ale powstrzymać ich napływ, kierując większe środki na obozy i tworząc nowe w Turcji.

Dzisiejsze wystąpienie kanclerz Niemiec i prezydenta Francji przed Parlamentem Europejskim miało dotyczyć przyszłości strefy euro. Tematem nr 1 będą jednak migranci. Liczba osób, których musi się spodziewać Europa, rośnie z miesiąca na miesiąc. Do niedawna uważano, że do Niemiec przyjedzie 450 tys. osób. Później pojawiła się liczba 800 tys. Teraz minister spraw wewnętrznych Meklemburgii-Pomorza Przedniego Lorenz Caffier mówi o 1,5 mln.


Pozostało jeszcze 88% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (2)

  • andy(2015-10-07 18:28) Zgłoś naruszenie 20

    pani merkel sama strzelila gola niemcom oglaszajac publicznie ze niemcy przyjma kazdego uchodzce.trzeba natychmiast zamknac granice europy to piata kolumna.bracia w wierze z arabii saudyjskiej i innych bogatych krajow arabskich oleli uchodzcow.

    Odpowiedz
  • Brian(2015-10-07 17:40) Zgłoś naruszenie 20

    Ja słyszałem, że już do Niemczech trafiło ok 800 tys. osób. Sprawę trzeba postawić stanowczo na NIE, bo ci ludzie nas zaleją swoją masą. A o tym, że moslem nie jest przyjemną kulturą nie będę nawet się rozwijał. Poprzestanę tylko na tym, to będzie problem, bardzo poważny problem.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie