Krzyknął: "Pro Civili! WSI!" na wiecu Komorowskiego. Policja bada sprawę

22.05.2015, 13:56; Aktualizacja: 22.05.2015, 14:27

Próbujący zakłócić spotkanie z prezydentem w Toruniu mężczyzna przebywa na komisariacie. Na scenę wszedł chłopak w koszulce "Popieram Komorowskiego". - Pro Civili! WSI! - krzyknął dwukrotnie, po czym funkcjonariusze BOR powalili go na ziemię. Możliwe, że postawione mu zostaną zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • Mazzi(2015-05-22 14:50) Zgłoś naruszenie 00

    Tak to jest prezydent ,,wolności,,.

    Odpowiedz
  • OSTRZEZENIE DLA POLAKOW przed 24 Maja 2015(2015-05-22 15:13) Zgłoś naruszenie 01

    Wpiszcie na Youtube "Niebezpieczne zwiazki Bronislawa Komorowskiego" albo Wojciech Sumlinski I dowiecie sie prawdy,przekazujcie znajomym emaile albo sms-ami.

    Odpowiedz
  • widzący(2015-05-22 15:53) Zgłoś naruszenie 01

    pani moniko proponuję pisać braillem

    Odpowiedz
  • no właśnie dlatego będę głosował wraz z rodziną...(2015-05-22 15:24) Zgłoś naruszenie 01

    na DUDĘ...mam y dosyć komuny PObarwionej...

    Odpowiedz
  • endriu(2015-05-22 14:35) Zgłoś naruszenie 01

    Szkoda że nie wyrwał borowczykowi pistoletu i nie strzelił sobie dwa razy w plecy!!!

    Odpowiedz
  • Gośc(2015-05-22 14:41) Zgłoś naruszenie 01

    Komorowski puścił bąka winny Duda co za durnie w tym PO zamknąc usta jak ktoś ma inne poglądy

    Odpowiedz
  • udo(2015-05-22 18:07) Zgłoś naruszenie 01

    Pewnie tak "atakował" policjantów jak Wipler.
    Zakończymy tą PO-wską farsę w Niedzielę. Zagłosujmy na Dudę, bo końcówka rządów Komorowskiego wygląda jak film z serii Gangl Olsena.

    Odpowiedz
  • Tylko w Polsce!(2015-05-22 14:42) Zgłoś naruszenie 01

    A ciekawe dlaczego okrzyki o Pro Civili i WSI tak rozstrajaja Komorowskiego i wyprowadzaja go z rownowagi?
    Wlasnie taki kraj stworzyl nam nasz obecny pan prezydent, w ktorym 'zgoda' oznacza totalne podporzadkowanie sie warunkom stawianym przez wladze i szanownego pana Komorowskiego!
    Wystarczy poczytac ksiazke 'Niebezpieczne zwiazki Bronislawa Komorowskiego', a wszystko staje sie jasne...

    Zaczyna sie juz falszowanie sondazy, zeby spokojnie mozna bylo sfalszowac wybory.
    Pytanie tylko, czy sobie na to pozwolimy. Jesli dziwnym trafem wygra Komorowski a my nie wyjdziemy na ulice, to juz nie bedzie dla nas nadziei przez najblizsze minimum kilkadziesiat lat.

    Odpowiedz
  • Jerry(2015-05-22 17:34) Zgłoś naruszenie 01

    Nie ufam policji!

    Odpowiedz
  • Kto się boi mówić do końca prtawdę?(2015-05-22 14:44) Zgłoś naruszenie 01

    WSI! PRO Civili! Czytajcie książki Sumlińskiego i tak brzmiał pełny okrzyk.

    — tyle zdążył wykrzyczeć uczestnik wiecu. Natychmiast podszedł niego jeden z prowadzących spotkanie mężczyzn i brutalnie usunął mężczyznę. Jak widać na filmiku umieszczonym w internecie krzyczącym „zaopiekował się” BOR rzucając go na ziemię."

    Film z tego zdarzenia można zobaczyć pod adresem:
    http://wpolityce.pl/polityka/245441-prezydent-wolnosci-w-praktyce-mezczyzna-krzyczacy-wsi-pro-civili-brutalnie-wyrzucony-z-wiecu-i-powalony-na-ziemie-tak-sie-przegrywa-wybory

    Odpowiedz
  • Gdyby Polacy poznali fakty o Komorowskim,to SZOK !(2015-05-22 15:05) Zgłoś naruszenie 01

    Boja sie lajdaki,zeby Polacy nie poznali prawdy o Bronislawie Komorowskim,ktory razem z Rosyjskimi szpiegami wyprowadzil kilkanascie milionow zlotych na Cypr I do Rosji,a temu sluzy "Pro Civili",dlatego sprzedaz ksiazki Wojciecha Sumlinskiego "Niebezpieczne zwiazki Bronislawa Komorowskiego" zostala zablokowana do wyborow !

    Odpowiedz
  • cytat(2015-05-22 15:07) Zgłoś naruszenie 01

    I choćby przyszło stu Karolaków
    I każdy zjadłby trzy miski flaków
    I choćby nie wiem jak się wytężał,
    Nie popchną Bronka - taki to ciężar.
    I choć popychać będzie Majchrowski,
    Ciągnąć Saleta i Korzeniowski
    Nie dadzą rady podsadzić Bronka
    Puści on tylko głośnego bąka.
    I choćby Holland to filmowała
    Z Wajdą i Kutzem ekipa cała,
    Choćby Olbrychski machał szabelką,
    Gorzały pijąc butelkę wielką,
    A Penderecki wspólnie z Rubikiem
    By napisali piękną muzykę
    I choćby film ten zdobył Oscara
    Bronek to kicha, obciach i siara.

    Odpowiedz
  • zniesmaczony beznadzieja(2015-05-22 16:39) Zgłoś naruszenie 01

    WOLNOSC I BEZPIECZENSTWO DLA PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO!!! obywatele to co innego... :/

    Odpowiedz
  • Czy Polacy poznaja Komorowskiego przed 24 maja?(2015-05-22 19:50) Zgłoś naruszenie 01

    Przekazujcie caly czas,bez przerwy email,sms-y do znajomych,a nawet innych znanych adresow ,zeby Polacy np. na Youtube wpisywali: "Niebezpieczne zwiazki Bronislawa Komorowsksiego" albo "Wojciech Sumlinski",oraz "Fundacja Pro-ivili",a ludzie dowiedza sie prawdy o Komorowskim,jego powiazaniach z agentura WSI,fundacja "Pro-Civili",gdzie pod oslona Komorowskiego Rosyjscy szpiedzy prali miliony zlotych,transferujac je na Cypr I dalej do Rosji,a przy tym zamordowali 17 osob,w tym dyrektora Banku w Warszawie,ktory chcial zatrzymac transfery !
    Przekazujcie caly czas,aby 24 maja Polacy glosowali na Andrzeja Dude,a lajdaka na smietnik I jesienia nastepych !

    Odpowiedz
  • obserwator(2015-05-22 16:43) Zgłoś naruszenie 01

    pomimo, że nie był zamaskowany, też jest wrogiem, a gdzie wolność słowa fajny "cytat" poniżej ktoś zamieścił

    Odpowiedz