Taśmy „Wprost”: Falenta chciał obalić rząd Tuska. Ujawniono zeznania kelnerów

13.03.2015, 08:58; Aktualizacja: 13.03.2015, 09:30
Marek Falenta (fot. Materiały Prasowe)

Marek Falenta (fot. Materiały Prasowe)źródło: Materiały Prasowe

Do zeszłorocznych zeznań kelnerów pracujących w restauracji Sowa & Przyjaciele i Amber Room dotarła „Wyborcza”. Nagrywali oni przez kilka miesięcy polityków, urzędników państwowych oraz biznesmenów. Publikacja taśm przez tygodnik „Wprost” doprowadziła ostatecznie do odwołania Bartłomieja Sienkiewicza, szefa MSW.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło: Źródło zewnętrzne
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (26)

  • hahaha(2015-03-13 09:04) Zgłoś naruszenie 00

    Za chwilę dowiemy się ,że to Kaczyński osobiście kupował i później montował podsłuchy. Niestety nagrania ze sklepu zostały niechcący skasowane i nie można tego pokazać.

    Odpowiedz
  • kot(2015-03-13 09:43) Zgłoś naruszenie 00

    Ten uśmiechnięty i dobrze odżywiony, handlujący węglem gość, miał obalić rząd ? To ja jestem jeszcze bardziej uśmiechnięty. Przecież " U SOWY" ci przedstawiciele rządu najpierw obalali, a później obalali rząd. Jeżeli przyjmuje się założenie, że ważniejszy jest kelner nagrywający od tych , którzy wygadywali obalające rząd rzeczy, to takie są skutki picia wódki.

    Odpowiedz
  • hahaha(2015-03-13 11:36) Zgłoś naruszenie 00

    no i gdzie jest ten śmiec z PO od MÓZGOTRZEPU...
    padał pajac strzykał nienawiścią z bezsilności i uciekał z braku argumentów

    Odpowiedz
  • Vod.gazetapolska ujawnia przestepstwa PO (UJ KR(2015-03-13 10:28) Zgłoś naruszenie 00

    Czy wiecie,ze POlszewiki zablokowaly w "unii europejskiej" mozliwosc miedzynarodowego dochodzenia w sprawie zamachu pod Smolenskiem ?
    Dlaczego boja sie dochodzenia ? Czyzby brali w tej zbrodni udzial ? To potwierdza,ze tak !
    Dlaczego w czsie,gdy ciala zabitych byly jeszcze porozrzucane ,w tym czasie Bronislaw Komorowski z agentami WSI przeszukiwali Palac ? Co zdazyli zniszczyc ? Wpiszcie w wyszukiwarke lub na Youtube: nieujawnione dotad zdjecia Tusk Smolensk.
    Vod.gazetapolska,- Radio Wnet

    Odpowiedz
  • Telewizja Republika bez cenzury KOCIE BURY !(2015-03-13 10:20) Zgłoś naruszenie 00

    W sobote w Radiu Maryja o godz. 18:15 i dalej o godz. 21:30 bedzie audycja z cyklu "rozmowy niedokonczone" z najlepszym kandydatem na Prezydenta Andrzejem Duda.Jest okazja do poznania faktow,a nie slepej propagandy wtlaczanej lemingo przez POlszewickich przestecpow,ktorzy zaciekle lansuja obecnego prezydenta PO Bronislawa Komorowskiego z jego doradcami agentury WSI .Przekazujcie znajomym.
    Rowniez warto wejsc na strone: TelewizjaRepublika - bez cenzury wydarzenia ,ktorych nigdy nie pokaza media masowego razenia PO mozgach.
    Nie daj swojego mozgu POdziurawic gwozdziami propagandy i zarazic choroba zwana lemingowacialosc !

    Odpowiedz
  • jank(2015-03-13 10:12) Zgłoś naruszenie 00

    "Wyborcza"... i wszystko jasne

    Odpowiedz
  • dziadek Franek(2015-03-13 10:03) Zgłoś naruszenie 00

    Kto jeszcze uwierzy w takie " rewelacje" gazety cebulowej . Czekali tyle miesięcy żeby przed wyborami " raptowne " ujawnić takie rewelacje, a wcześniej nie chcieli komisji śledczej.
    -Kto wierzy tym ciotkom ?

    Odpowiedz
  • do 12(2015-03-13 09:54) Zgłoś naruszenie 00

    czyli mówisz, że tylko ludzie kochajacy PiS widzą złodziejstwo kolesi z PO?

    Odpowiedz
  • do 12(2015-03-13 09:51) Zgłoś naruszenie 00

    a ty napisales swoj komentrz jako kochający złodziei z PO

    Odpowiedz
  • KALIF(2015-03-13 09:47) Zgłoś naruszenie 00

    TO PO PROSTU JEST TRAGIFARSA Po co znowu cytujecie te bzdety GW?
    „Gang kelnerów zdestabilizował polskie państwo!
    Kelnerzy demolują polski rząd. Póki co we dwóch. Być może pomaga im jeden sfrustrowany biznesmen i jego szwagier. . Polskie państwo się chwieje, zagrożona jest demokracja. Zresztą, wszystko jest zagrożone. Szczęśliwie polski rząd w porę dostrzega niebezpieczeństwo. Premier Tusk zwołuje kolejne konferencje prasowe, a ministrowie stawiają na nogi kolejne tajne służby.
    W obronę kraju włączają się media. Gazeta Wyborcza i TVN [WSi] bada międzynarodowe wątki ataku na polskie władze. Pewne jest, że kelnerzy nie działali sami. Być może za zamachem stoją Rosjanie od węgla. Albo poseł z PiS-u.
    Czy kryzys uda się opanować? Czy polskie państwo zda egzamin? Czy polskie dzieci pójdą do szkoły? Odpowiedź dziś o 19.00 w TVN [WSI] 24.

    Odpowiedz
  • jozio bak syn pinokia(2015-03-13 09:43) Zgłoś naruszenie 00

    ta bande po-psl -WSI calkiem juz porabalo ,chociaz by dobrze zrobil jakby tych zlodzieji oderwal od koryta

    Odpowiedz
  • hahaha(2015-03-13 09:43) Zgłoś naruszenie 00

    Brunon K. tez obalał Polskie..hahahaha

    Odpowiedz
  • Kaszub(2015-03-13 09:34) Zgłoś naruszenie 00

    Niezła sraczka musi być w PełO.

    Odpowiedz
  • hahaha(2015-03-13 09:05) Zgłoś naruszenie 00

    mało tego, Kaczyński siedział przy osmiorniczkach razem z Sienkiewiczem, Nowakiem i innymi złodziejami z PO

    Odpowiedz
  • sip(2015-03-13 09:34) Zgłoś naruszenie 00

    te komentarze pisali ludzie kochający PIS

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2015-03-13 09:16) Zgłoś naruszenie 00

    Podejrzany o korupcję były polityk PO Łukasz K też chiał podobno obalic państwo polskie

    Odpowiedz
  • hahaha(2015-03-13 09:12) Zgłoś naruszenie 00

    Wiekszej bzdury to chyba nawet Goebbels i Urban do spolki nie wymysliliby.

    Odpowiedz
  • ty,(2015-03-13 09:11) Zgłoś naruszenie 00

    Jeżeli Falenta i kelnerzy mogą obalić rząd, to klasyk ma rację: nie ma Polski a jedynie ch..., d...i kamieni kupa. Putin może spać spokojnie. A GieWu może wypisywać co chce, papier jest cierpliwy a misję wykonać trzeba. Pecunia non olet, nieprawdaż.

    Odpowiedz
  • zenada(2015-03-13 09:09) Zgłoś naruszenie 00

    A ci nagrani byli przecież siłą zmuszani by mówić o sprawach państwowych w tak kompromitujący sposób. Tylko u nas tacy "polytycy" mogą dalej pełnić funkcje, nawet jeden z nich został wyznaczony do śledztwa w swojej sprawie... Co jest gorsze ?

    Odpowiedz
  • obserwator(2015-03-13 09:09) Zgłoś naruszenie 00

    to już nie Kaczyński tylko Felenda, obojętnie kto to zrobi, oby tylko PO oderwała się od stołkow

    Odpowiedz