statystyki

Wizyta Komorowskiego w Japonii: Gospodarczo wciąż bardzo nam daleki Wschód

autor: Jakub Kapiszewski02.03.2015, 07:46; Aktualizacja: 02.03.2015, 08:22
Prezydent Komorowski z oficjalną wizytą w Japonii PAP/Jacek Turczyk

Prezydent Komorowski z oficjalną wizytą w Japonii PAP/Jacek Turczykźródło: PAP
autor zdjęcia: Jacek Turczyk

Polska wieprzowina powinna wrócić na japońskie stoły – to jeden z efektów wizyty prezydenta Bronisława Komorowskiego w Kraju Kwitnącej Wiśni

Większa kooperacja w zakresie energetyki i czystych technologii węglowych oraz plan działań promujących wymianę biznesową na najbliższe dwa lata – to najważniejsze gospodarcze ustalenia zawarte podczas wizyty prezydenta Bronisława Komorowskiego w Kraju Kwitnącej Wiśni. – Polska to dla Japonii atrakcyjna brama do wielkiego rynku Unii Europejskiej – przekonywał podczas spotkania z japońskim biznesem prezydent Komorowski. Nasza delegacja przywiozła też z Tokio zapewnienie, że w ciągu kilku tygodni krajowa wieprzowina może wrócić na japońskie stoły.


Pozostało jeszcze 81% treści

2 dostępy do wydania cyfrowego DGP w cenie
9,80 zł Za pierwszy miesiąc.
Oferta autoodnawialna
PRENUMERATA 2020
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (10)

  • elektorat PiS(2015-03-02 11:08) Zgłoś naruszenie 00

    Pojechał tam, aby wskakując na fotelik pokazać jak wysoko podskoczą słupki dla PiS i Dudy. Dzięki do bulu, Panie Prezydencie!

    Odpowiedz
  • mam podejrzenie(2015-03-03 08:31) Zgłoś naruszenie 00

    Ten Komorowski ... Czy to nie ten sam facet, który podsowiecił Królowej Sylwii kieliszek?

    Odpowiedz
  • KALIF(2015-03-02 08:28) Zgłoś naruszenie 00

    większość proreżimowych mediów przemilczała wpadkę gajowego MARUCHY
    Przez pięć lat mieszkania w Belwederze Bronisław Komorowski uniknął wyjaśnienia poważnych wątpliwości dotyczących jego politycznej kariery. To duże osiągnięcie mainstreamowych mediów i otoczenia głowy państwa

    Odpowiedz
  • Kasay(2015-03-02 09:07) Zgłoś naruszenie 00

    ale.ale te same
    barwy

    Odpowiedz
  • hahahah(2015-03-02 09:11) Zgłoś naruszenie 00

    hahha...oto sukces...nasza delegacja przywiozła ZAPEWNIENIA...

    Odpowiedz
  • czytelnik(2015-03-02 09:39) Zgłoś naruszenie 00

    cóż on tam załatwił dla gospodarki polskiej, ale nasza TVP robi mu dobrą robotę, ciągle pokazując aktywnie pracującego

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2015-03-02 09:45) Zgłoś naruszenie 00

    pewnie nieuk uczył Japonczyków jak lepic orła z czekolady

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2015-03-02 10:32) Zgłoś naruszenie 00

    KomoRusek myslal , ze to taki zwyczaj w Japonii... aby nie ubrudzic podlogi nalezy wytrzec buty w fotel.

    Odpowiedz
  • hahahah(2015-03-02 12:00) Zgłoś naruszenie 00

    Szkoda, że kaszalot nie ubrał kimona... ale byłby kabaret

    Odpowiedz
  • Lajza wlazi butami na fotel Parlamentu Japonii (UJ(2015-03-02 12:56) Zgłoś naruszenie 00

    Jakies jaja robia,bo prezydentem I to Polski nazywaja osla (przepraszam naturalne zwierzeta),ktory butami wlazi na fotel w Parlamencie Japonii !
    I ten mul ma byc prezydentem mojego kraju ?
    Andrzej Duda to czlowiek na Prezydenta,kto nie przekonany niech wejdzie na strone: vod.gazetapolska ,pl
    - sa nagrania z jego wypowiedzi,bez kartek jak to czyta obecny mul I to z bledami jakich nie robia dzieci w przedszkolach

    Odpowiedz