11 mln zł - tyle do tej pory kosztowała organizacja igrzysk w Krakowie, których nie będzie

28.05.2014, 15:53; Aktualizacja: 28.05.2014, 16:29
Kraków

Krakówźródło: ShutterStock

Romans z igrzyskami kosztował około 11 milionów złotych. Kraków wycofał się z walki o organizację Zimowych Igrzysk Olimpijskich po tym jak mieszkańcy w lokalnym referendum powiedzieli imprezie „nie’. Proces starania się o igrzyska, który zaplanowany był na kilka lat miał kosztować 48 milionów złotych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • gest Kozakiewicza(2014-05-28 18:30) Zgłoś naruszenie 00

    Tą zmarnowaną na szkodę miasta i mieszkańców forsę powinni centusie wydrzeć teraz z gardeł baranów - pomysłodawców tego idiotyzmu z igrzyskami urządzanymi kosztem Polaków !
    Z Majchrowskim , sforą jego podszczekujących kundelków , a zwłaszcza quasi- sportowców - chachmętów na czele !

    Odpowiedz
  • Artur(2014-05-28 19:01) Zgłoś naruszenie 00

    bardzo dobrze idioto ze odwolali, 11 baniek w plecy a nie pare miliardow.

    pusty lbie

    Odpowiedz
  • smok(2014-05-28 19:22) Zgłoś naruszenie 00

    I na co niby wydali te 11 milionow?

    Odpowiedz
  • Lesio(2014-05-28 19:39) Zgłoś naruszenie 00

    No to tylko pogratulować rządzącym. Łatwo wydaje się nie swoje pieniądze. W sumie to nic dziwnego skoro stado baranów posłusznie przynosi pieniążki.

    Odpowiedz
  • Przeciwny Igrzyskom(2014-05-28 20:19) Zgłoś naruszenie 00

    To nie koniec wydatków he he he. Teraz odprawy dla pracowników komitetu i zapewne wysokie premie za szczególne osiągnięcia sobie przyznają , czyli kolejnych kilka baniek. PAAAAAAATOLOGIA POLSKI!!!

    Odpowiedz
  • Piotr4(2014-05-28 20:51) Zgłoś naruszenie 00

    Kurna - Kraków wystawił do wiatru górali i Słowaków - tak sie nie robi - oni zaufali a tu małostkowi krakuski zrobili prezent - bedziecie sobie jeździx do Zakopca przez 5 godzin w sezonie - wszystkiego najlepszego ://

    Odpowiedz
  • A(2014-05-28 22:00) Zgłoś naruszenie 00

    Górale i Słowacy chcieli wrobić Kraków w finansowanie imprezy, z której zyski i korzyści by były dla nielicznych? Ja się sportem nie interesuję, to prywatna sprawa każdego.

    Odpowiedz
  • Adi(2014-05-28 22:15) Zgłoś naruszenie 00

    Oddajcie jeszcze raz głos na PO, to będzie lepiej

    Odpowiedz
  • asd(2014-05-28 23:02) Zgłoś naruszenie 00

    złodzieje

    Odpowiedz
  • Jakie 11 milionów ?(2014-05-29 09:01) Zgłoś naruszenie 00

    Wczoraj było 6 milionów ! Wszyscy, którzy chachmęcili w tej sprawie , powinni oddać co do grosza i nie ma zmiłuj się.

    Odpowiedz
  • kermit100(2014-05-29 13:35) Zgłoś naruszenie 00

    lel ale hejty xDDDDDDDD
    czemu Polacy choc raz nie potrafia dac komentarzy zawierajacych czyste neutralne fakty

    Odpowiedz
  • Zdziwiony(2014-05-29 16:10) Zgłoś naruszenie 00

    Może trzeba było referendum zrobić przed wydaniem kasy!!?

    Odpowiedz