Hakerzy ujawniają zapisy z forum ONR: Nigdy nie nazwę Polakiem żadnego "kolorowego"

04.12.2013, 10:52; Aktualizacja: 04.12.2013, 10:52
Screen zrzuty z jednego z for internetowych ONR.

Screen zrzuty z jednego z for internetowych ONR.źródło: Inne
autor zdjęcia: gnwp.eu

Nieznani hakerzy opublikowali zrzut kilku for internetowych związanych z Obozem Narodowo-Radykalnym. Pełno jest na nim wpisów rasistowskich - w tym broniących białej rasy i mówiących o "zdrowej agresji wobec obcych". Nie brakuje też planów utworzeniu departamentu wywiadu, który rozpracowuje środowiska lewicowe.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • hi,hi,hi(2013-12-04 11:11) Zgłoś naruszenie 44

    "Nieznani Hakerzy"- jaja sobie robicie? A moze ujawnicie napisy z forów 'Gazety Zaborczej" i Krytyki Politycznej. Przestańcie sie redachtory kompromitować . To Stalin nakazał Bierutowi i propagandzistom z PPR nazywanie wszystkich wrogów komunizmu "faszystami" i antysemitami.

    Odpowiedz
  • @(2013-12-04 12:22) Zgłoś naruszenie 31

    "hi, hi,hi" chyba nie zauważyłeś/łaś że rzekomy nakaz Stalina to prawicowa fałszywka, ale jeżeli zamierzasz zaprzeczyć to podał informację gdzie dokładnie został opublikowany. Po drugie faszystami nazywają się oni sami w swojej wewnętrznej komunikacji. W końcu o trzecie fora gazety i KP są publiczne, ale przede wszystkim wątpliwe żeby "antifa" i "hakerzy" z nich korzystali; to zupełnie różne środowiska.

    Odpowiedz
  • !@(2013-12-04 14:04) Zgłoś naruszenie 32

    profilaktyczne spałowanie wszystkich aktywnych z forum. to jest CHORE co tam się dzieje i nie powinno być legalne

    Odpowiedz
  • WSIowi hakerzy(2013-12-04 18:32) Zgłoś naruszenie 21

    No to chyba widzimy efekty pracy najliczniejszych w Europie służb specjalnych w państwie Donka .
    Do tej pory myślałem że zajmują się tylko ukrywaniem afer typu Amber Gold .

    Odpowiedz
  • Uczciwych ludzi...(2013-12-04 18:48) Zgłoś naruszenie 13

    ...się tępi a anarchistów dekoruje medalami. Paranoja.

    Odpowiedz
  • DB z Gda(2013-12-04 23:35) Zgłoś naruszenie 37

    ONR - MW - OWP niech trwa ! A ich wrogom... na pohybel !

    Odpowiedz
  • Darek(2014-01-07 23:42) Zgłoś naruszenie 11

    Ja też nie nazwę i co z tego ?

    Odpowiedz
  • JAnek Polak(2014-02-01 11:11) Zgłoś naruszenie 24

    Co to za lajza pisze tak glupi artykul - ze nawet sie nie podpisze pot tymi bredniami - Bardzo dobrze ze narodowcy pisza o wzanych sprawach bo POlskie panstwo ulatwia byciie -,,POlakiem,, a nawet POslem - Dla porownanie proponuje postarac sie o obywatelstwo w Libi -ulubionym przez POlki Egipcie itd. Tam to jest praktycznie niemozliwe - Wiecej ruchow narodowcow to zdrowsze spoleczenstwo

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz