Narodowcy się jednoczą. Tworzą nowy ruch polityczny, organizują wielki kongres

26.01.2013, 10:31; Aktualizacja: 26.01.2013, 16:04
Jeden z marszy organizacji prawicowych

Jeden z marszy organizacji prawicowychźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Łukasz Nowaczyk

Narodowcy chcą połączyć swoje siły i stworzyć ruch polityczny. W tym celu na wiosnę zamierzają zorganizować wielki kongres - donosi "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (58)

  • Ludowiec(2013-02-08 17:21) Zgłoś naruszenie 00

    Czekam od lat na patriotyczną siłe młodzieży na którą nie mają haka ani obecne ani dawne służby. Jestem z wami . Chwała Wielkiej Polsce Panowie Bracia Narodowcy

    Odpowiedz
  • Szymon(2013-01-26 12:05) Zgłoś naruszenie 00

    Pamiętajcie że od wrogów gorsi są tylko przyjaciele.

    Odpowiedz
  • 1 wolny(2013-01-26 14:01) Zgłoś naruszenie 00

    WSTYD ZA P. KOPACZ to jest jej zakład pracy ? hyba że przejęła na własność Sejm RP. Dla zwykłego nzjadacza chleba to kpina z siebie samej. Ktoś powiedział /ja wiem/ " Każdy czasem mówi głupstwa- nieznośne są tylko głupstwa wygłaszane uroczyście" P.posłowie przestańciw wygłaszać głupstwa uroczyście. To samo uczynił p tusk. Jakim trzeba być człowiekiem by ciągle kłamać i nabierać ludzi.

    Odpowiedz
  • patriota(2013-01-26 23:34) Zgłoś naruszenie 00

    macie moje poparcie mój głos mnie

    Odpowiedz
  • mk(2013-01-26 14:01) Zgłoś naruszenie 00

    Jetsem w 100% za powstaniem takiego ruchu. Zniszczyc to postkomunistyczne ***** z wiejskiej.

    Odpowiedz
  • Dziadek(2013-01-26 11:59) Zgłoś naruszenie 00

    Musicie zdążyć się zorganizować do następnych wyborów,ratujcie Polskę.

    Odpowiedz
  • lolek(2013-01-26 14:31) Zgłoś naruszenie 00

    No w koncu bedzie na kogo glosowac!!

    Odpowiedz
  • apostata(2013-01-26 11:29) Zgłoś naruszenie 00

    Alternatywa w postaci faszystowskich band? Dziękuję we Włoszech i Niemczech już przerabiali takie pomysły z wiadomym skutkiem.

    Odpowiedz
  • jank(2013-01-27 17:42) Zgłoś naruszenie 00

    Popieram. Partia jak pozostałe, ma tradycje przedwojenne.

    Odpowiedz
  • TEKLA(2013-01-27 20:39) Zgłoś naruszenie 00

    BARDZO DOBRZE TYLKO SZYBKO SIĘ JEDNOCZCIE ZEBY WYBORY WYGRAC

    Odpowiedz
  • serwen(2013-01-26 11:38) Zgłoś naruszenie 00

    brawo!!! jestem z wami

    Odpowiedz
  • EO(2013-01-27 09:03) Zgłoś naruszenie 00

    Tylko w narodowej Polsce będzie można obronić się przed lewackim faszyzmem!

    Odpowiedz
  • Zwykły rozsądek(2013-01-26 12:02) Zgłoś naruszenie 00

    Doskonała wiadomość. W Polsce powinna zaistnieć solidna narodowa przeciwwaga dla rozpasanego antynarodowego lewactwa.

    Odpowiedz
  • Czekam na was...(2013-01-26 12:06) Zgłoś naruszenie 00

    Jeśli zdążycie się zorganizować w partię polityczną,to na pewno zagłosuję na was.Ale jeden warunek:brońcie swoich szeregów przed agenturą,nie chcę znowu się pomylić(jak z PO).

    Odpowiedz
  • polak(2013-01-26 23:32) Zgłoś naruszenie 00

    w końcu można bedzie isć na wybory i oddać swój głos na polaków i patriotów

    Odpowiedz
  • hirik(2013-01-27 21:18) Zgłoś naruszenie 00

    Popieram RN, to powrót do prawdziwego patriotyzmu, jeżeli powstanie
    na tej bazie partia to zagłosuję na nią, należy uważać na agenturę.
    Nadszedł wreszcie czas aby posprzątać po okrągłym stole.

    Odpowiedz
  • sta-n(2013-01-27 09:36) Zgłoś naruszenie 00

    Pewnie narodowcy ustalają teraz kolory koszul w których wystąpią na
    marszach, oraz w której hurtowni zaopatrzyć się w pochodnie.

    Odpowiedz
  • Natalia(2013-01-26 14:54) Zgłoś naruszenie 00

    @apostata: "Alternatywa w postaci faszystowskich band? Dziękuję we Włoszech i Niemczech już przerabiali takie pomysły z wiadomym skutkiem."

    Wyszli na tym o wiele lepiej niż my! Dlatego, że nie mieli wśród swoich takich uniżonych sługusów innych narodów jak ty, a tych co mieli spakowali i wsadzili na statek do Ameryki. Jedz pacyfikować Niemców czy Rusków skoro się tak nacjonalistów boisz. My nacjonaliści polscy naszych wyżynać nie będziemy.

    Odpowiedz
  • monte Christof(2013-01-27 09:50) Zgłoś naruszenie 00

    Tutaj widzę tylko katolików a nie chrześcijan. Zapomnieliście gł@by że Jezus był ŻYDEM. A do tego faszyści byli albo są katolikami i czym się tu szczycić?

    Odpowiedz
  • gilotyna(2013-01-27 10:34) Zgłoś naruszenie 00

    Nareszcie obrzezancy won z tego kraju, albo na szubienice

    Odpowiedz