Narodowcy się jednoczą. Tworzą nowy ruch polityczny, organizują wielki kongres

26.01.2013, 10:31; Aktualizacja: 26.01.2013, 16:04
Jeden z marszy organizacji prawicowych

Jeden z marszy organizacji prawicowychźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Łukasz Nowaczyk

Narodowcy chcą połączyć swoje siły i stworzyć ruch polityczny. W tym celu na wiosnę zamierzają zorganizować wielki kongres - donosi "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (58)

  • tadzu(2013-01-26 11:19) Zgłoś naruszenie 00

    Jest nadzieja że nareszcie powstanie odnowa w Polsce i odsunie się tych wiecznych posłów w jarmułkach niech idą zbierać głosy w Hajfie albo na Jaruzalem.

    Odpowiedz
  • apostata(2013-01-26 11:29) Zgłoś naruszenie 00

    Alternatywa w postaci faszystowskich band? Dziękuję we Włoszech i Niemczech już przerabiali takie pomysły z wiadomym skutkiem.

    Odpowiedz
  • serwen(2013-01-26 11:38) Zgłoś naruszenie 00

    brawo!!! jestem z wami

    Odpowiedz
  • Dziadek(2013-01-26 11:59) Zgłoś naruszenie 00

    Musicie zdążyć się zorganizować do następnych wyborów,ratujcie Polskę.

    Odpowiedz
  • Zwykły rozsądek(2013-01-26 12:02) Zgłoś naruszenie 00

    Doskonała wiadomość. W Polsce powinna zaistnieć solidna narodowa przeciwwaga dla rozpasanego antynarodowego lewactwa.

    Odpowiedz
  • Szymon(2013-01-26 12:05) Zgłoś naruszenie 00

    Pamiętajcie że od wrogów gorsi są tylko przyjaciele.

    Odpowiedz
  • Czekam na was...(2013-01-26 12:06) Zgłoś naruszenie 00

    Jeśli zdążycie się zorganizować w partię polityczną,to na pewno zagłosuję na was.Ale jeden warunek:brońcie swoich szeregów przed agenturą,nie chcę znowu się pomylić(jak z PO).

    Odpowiedz
  • marian0413(2013-01-26 12:16) Zgłoś naruszenie 00

    Umiłowanie wolności i patriotyzm , umiłowanie własnego narodu czyni naszą Ojczyznę silną i wielką i na pewno nie ma tu nic wspólnego z faszyzmem. Nikt z Narodowców nie odmawia odmawia prawa do bytu innym. To właśnie wrogowie Polski ,którzy chcieliby zniewolenia Polaków celem całkowitego ich podporządkowania. To oni nazywają faszystami tych , którzy się na to nie zgadzają - na zagładę narodu - to są bardzo niebezpieczni faszyści bo syjoniści.

    Odpowiedz
  • zygi(2013-01-26 12:38) Zgłoś naruszenie 00

    Popieram. Śledzę na bieżąco rozwój wypadków i czekam na silny RN. Zgadzam się z opinią powyżej dotyczącą agentury. Oczy i uszy szeroko otwarte.
    Największymi faszystami są ludzie z kartelu Okrągłego Stołu.

    Odpowiedz
  • zdruj64@wp.pl(2013-01-26 12:50) Zgłoś naruszenie 00

    jestem z wami mam tylko jedną propozycje po 1 groszu dla posłów i senatorów na życie bo tak mało zarabiają dla wszystkich

    Odpowiedz
  • polak(2013-01-26 12:51) Zgłoś naruszenie 00

    Polska ma szanse stac sie niepodleglym i niezaleznym krajem i pozbyc sie z prlametu zydow i innej cudzoziemskiej holoty,kazdy parlametarzysta powinie udowodnic polskie pochodzenie przynajmniej od pieciu pokolen.
    ZBUDUJMY NOWA POLSKE

    Odpowiedz
  • Chrabji(2013-01-26 13:06) Zgłoś naruszenie 00

    Nalezy tylko osoby z scislego kierownictwa sprawdzic do 3 go pokolenia czy nie pachna czosnkiem.UB SB GRU MOSADEM WSII INNYMI zaprzyjaznionymi agenturami.

    Odpowiedz
  • aniol(2013-01-26 13:44) Zgłoś naruszenie 00

    powyzej trzydziestego piatego roku nie przyjmuicje

    Odpowiedz
  • emeryt '94(2013-01-26 13:53) Zgłoś naruszenie 00

    Działanie bardzo pożądane i ostatni to niemal dzwonek, by przeciwstawić się niszczącym Polskę i polskość POmagdalenkowym lewakom, także zgniłkom typu sld, niektórym z pis, o różnych zboczonych charakterach nie wspominając

    Odpowiedz
  • 1 wolny(2013-01-26 14:01) Zgłoś naruszenie 00

    WSTYD ZA P. KOPACZ to jest jej zakład pracy ? hyba że przejęła na własność Sejm RP. Dla zwykłego nzjadacza chleba to kpina z siebie samej. Ktoś powiedział /ja wiem/ " Każdy czasem mówi głupstwa- nieznośne są tylko głupstwa wygłaszane uroczyście" P.posłowie przestańciw wygłaszać głupstwa uroczyście. To samo uczynił p tusk. Jakim trzeba być człowiekiem by ciągle kłamać i nabierać ludzi.

    Odpowiedz
  • mk(2013-01-26 14:01) Zgłoś naruszenie 00

    Jetsem w 100% za powstaniem takiego ruchu. Zniszczyc to postkomunistyczne ***** z wiejskiej.

    Odpowiedz
  • Robin(2013-01-26 14:07) Zgłoś naruszenie 00

    Nie wierzę w powstanie czystego ruchu narodowego, który jednocześnie nie będzie "ukrytą opcją" faszystowską i rasistowską! Każdy kto jest antysemitą ma źle w głowie bo ja już długo tu żyję i nigdy nie widziałem Żyda w Polsce!
    Obawiam się, że połączą się wszego rodzaju bojówki skinów i innych, którzy na pochodach mają założone kaptury i szaliki na twarze jak kiedyś KKK!

    Odpowiedz
  • lolek(2013-01-26 14:31) Zgłoś naruszenie 00

    No w koncu bedzie na kogo glosowac!!

    Odpowiedz
  • Natalia(2013-01-26 14:54) Zgłoś naruszenie 00

    @apostata: "Alternatywa w postaci faszystowskich band? Dziękuję we Włoszech i Niemczech już przerabiali takie pomysły z wiadomym skutkiem."

    Wyszli na tym o wiele lepiej niż my! Dlatego, że nie mieli wśród swoich takich uniżonych sługusów innych narodów jak ty, a tych co mieli spakowali i wsadzili na statek do Ameryki. Jedz pacyfikować Niemców czy Rusków skoro się tak nacjonalistów boisz. My nacjonaliści polscy naszych wyżynać nie będziemy.

    Odpowiedz
  • zenek(2013-01-26 15:47) Zgłoś naruszenie 00

    jestem z wami najwyzsza pora na obudzenie sie polakow w tych czasach prosty czlowiek dla obecnej wladzy jest smieciem dziwny ten swiat ze czlowiek gardzi czlowiekiem

    Odpowiedz