Mija 5 lat od katastrofy samolotu CASA pod Mirosławcem

23.01.2013, 07:00

Była to największa katastrofa w historii polskiego lotnictwa wojskowego. Pod Mirosławcem, gdy rozbił się samolot CASA, zginęło 20. żołnierzy, w tym 16. wysokiej rangi oficerów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

 • Zenon Henryk Olejniczakl(2013-12-31 20:58) Zgłoś naruszenie 00

  Dopiero minie 5 lat od katastrofy pod Mirosławcem ! 23 stycznia.
  Po Mirosławcu był SMOLEŃSK !!! I nikt nie chce się przyznać do tego że wiele instytucji było informowanych że ma dojść do tych katastrof !
  Ministerstwo sprawiedliwości wiedziało już na kilka tygodni przed katastrofą w mirosławcu i nic nie zrobili aby temu zapobieć !
  prezydent Lech Kaczyński był informowany listem poleconym już 01 lipca 2008roku że zginie w katastrofie lotniczej !!! Kancelaria prezydenta potwierdziła Fakt pisemnego zawiadomienia ! Premier był informowany 19 lutego 2010 roku ! Tą informację przekazał do Ministerstwa sprawiedliwości ,Naczelnego prokuratora wojskowego w Warszawie który to listownie powiadomił o otrzymaniu takiej informacji . Podobnie prokuratura w Poznaniu.
  Tu też nikt nic nie zrobił !!!
  96 najważniejszych polskich ludzi z prezydentem na czele zginęło !!!
  Bo nikt nic nie zrobił !!!
  I do tej pory nikt nic nie robi !!!
  Agenci z BBN grzebią się jak muchy w smole. I pytanie czy zdąża zanim dojdzie do następnej żałoby narodowej !!! !!! !!! !!! !!! A rok 2014 będzie krwawym rokiem !!! !!! !!! !!!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie