Kaczmarek o swoich półnagich zdjęciach: Przygotowywałem się do pracy w CBA. Nigdy wcześniej nie trzymałem takiej gotówki

05.12.2012, 08:43; Aktualizacja: 05.12.2012, 09:17
Tomasz Kaczmarek

Tomasz Kaczmarekźródło: Newspix
autor zdjęcia: JACEK HEROK

Tomasz Kaczmarek tłumaczył się w TVP 1 ze zdjęć, które opublikowała "Gazeta Wyborcza". Na jednym z nich były agent CBA bez koszuli, roześmiany, kuca obok walizki pełnej pieniędzy. "Pan redaktor zdaje sobie sprawę, ile dziś zarabiają policjanci i funkcjonariusze służb specjalnych? Czy pan kiedykolwiek trzymał w ręku taką ilość gotówki? Ja nigdy jej nie trzymałem i chciałem sprawdzić, jak się przygotować" - wyjaśniał Piotrowi Kraśce poseł PiS.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (20)

  • ?(2012-12-06 09:06) Zgłoś naruszenie 00

    Zdjęcia kota Kaczyńskiego w podwiązkach i staniku też będą w obiegu ?

    Odpowiedz
  • do 17(2012-12-06 07:23) Zgłoś naruszenie 00

    a jakimi kadrami dyspnowało PO..pamietasz słodziejkę Sawicką i narkomama Piesiewicza z PO?
    Aż nie chce mi się płacić podatku, kiedy widzę na co PO wydaje moje pieniądze.

    Odpowiedz
  • studento(2012-12-06 00:47) Zgłoś naruszenie 00

    Ośmieszany bo... ścigał złodziei ze świecznika.
    Komu jest teraz niewygodny? Wystarczy na to pytanie odpowiedzieć by
    znaleźć i złodziei..

    Odpowiedz
  • Piotr(2012-12-05 23:45) Zgłoś naruszenie 00

    po latach okazuje się jakimi kadrami dysponowali wodzowie PiS-u .Aż nie chce mi się płacić podatku, kiedy widzę na co wydaje się moje pieniądze. Ten "gostek" powinien dostać do łapy łopatę i na Żuławy...

    Odpowiedz
  • robin(2012-12-05 19:14) Zgłoś naruszenie 00

    idiotyzm w polandii ...zenitu sięga.
    dobrze ze mnie juz tam nie ma

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2012-12-05 18:56) Zgłoś naruszenie 00

    do złodziei z PO trzeba sie dostosować z wyglądu zeby nie wzbudzać podejrzeń.. wiec Tomek miał dobry ubiór

    Odpowiedz
  • hihi(2012-12-05 14:09) Zgłoś naruszenie 00

    albo kaszalot Komorowska bez koszulki..hihi

    Odpowiedz
  • haha(2012-12-05 14:09) Zgłoś naruszenie 00

    albo np taki Niesiołowki bez koszulki..hahahahahahahahahha

    Odpowiedz
  • pytanie(2012-12-05 14:08) Zgłoś naruszenie 00

    lepiej pośmiac sie z nacpanego Pesiewicza z PO w sukience... to u was w PO normalka?

    Odpowiedz
  • do 9: hahah z IP: 83.21.173.* (2012-12-05 13:45)(2012-12-05 14:03) Zgłoś naruszenie 00

    Re : 9: hahah z IP: 83.21.173.* (2012-12-05 13:45)

    pokażcie Tuska bez koszulki, to sie pośmiejemy

    POKAŻCIE KACZYŃSKIEGO BEZ KOSZULKI ? A NAJLEPIEJ RYDZYKA TO DOPIERO SIĘ POŚMIEJEMY !!!

    Odpowiedz
  • stef(2012-12-05 13:46) Zgłoś naruszenie 00

    Człowiek bez koszuli jest po prostu człowiekiem bez koszuli, ale agent bez koszuli to już jest pól naga postać.

    Odpowiedz
  • hahah(2012-12-05 13:45) Zgłoś naruszenie 00

    pokażcie Tuska bez koszulki, to sie pośmiejemy

    Odpowiedz
  • plebs(2012-12-05 13:37) Zgłoś naruszenie 00

    Wolę oglądać agenta bez koszulki niż senatora w sukience.

    Odpowiedz
  • do 5(2012-12-05 11:43) Zgłoś naruszenie 00

    Michaś...nie podniacaj sie...i nie uzywaj słowa "inteligencja", bo go nie rozmiesz.
    Inteligencje obrazała złodziejka Sawicka z PO, jak sie tłumaczyła ze swojego postepowania i jak buczała buuuuuuuuu

    Odpowiedz
  • kol(2012-12-05 11:05) Zgłoś naruszenie 00

    przypomnijcie sobie w jakich różnych sytuacjach bywał BOND, największy agent służb brytyjskich, agent Tomek to taki nasz polski BOND, czy się wam to podoba , czy nie!!!

    Odpowiedz
  • Michał(2012-12-05 10:49) Zgłoś naruszenie 00

    Ha ha ha! Wstydu nie ma ten człowiek. Te tłumaczenia obrażają ludzką inteligencję. Czy on mysli, że ktokolwiek poza pislamistami w to uwierzy? Przecież te wyjaśnienia się kupy za przeproszeniem nie trzymają. Sam ośmiesza służby swoim kretyńskim postępowaniem. Brawa dla PiS, że promują takich ludzi.

    Odpowiedz
  • Wyborca PIS(2012-12-05 10:47) Zgłoś naruszenie 00

    Polsko ... w czym żeś Ty ... i komu zawiniła, że po PRL-u podrzucono Ci
    takich debili ... do służb specjalnych, ... a później do Sejmu

    Odpowiedz
  • mecenas(2012-12-05 10:17) Zgłoś naruszenie 00

    Cała akcja ma ośmieszyć i poniżyć w oczach społeczeństwa pana Tomka agenta CBA Sprawa Kwaśniewskich, podobnie jak sprawa Weroniki Marczuk, została umorzona tylko i wyłącznie z powodów proceduralnych .Prokurator sporawe umorzył co nie jest przecież jednoznaczne z potwierdzeniem ,ze nie dokonano przestępstwa.Ale najemnicy nie widza w tym ,żadnej różnicy.

    Odpowiedz
  • PRL pod przykryciem.(2012-12-05 10:11) Zgłoś naruszenie 00

    To zachowanie młodego SB-ka.

    Odpowiedz
  • Chwala Tomaszowi Kaczmarkowi(2012-12-05 10:00) Zgłoś naruszenie 00

    I chwala Tomaszowi Kaczmarkowi,ze umial uzywac profesjonalnie wszelkich sposobow do wykrywania i ujarzmiania zlodzie,bandytow czerwonej i PObarwionej holoty.Umial sluzyc Ojczyznie,nawet swoim zyciem osobistym,bo dla sledztwa musial czasem POcalowac taka ladacznice jak Sawicka...

    Odpowiedz