Sprawa Brauna w prokuraturze: Mówił o "wyprawieniu na tamten świat" dziennikarzy "Gazety Wyborczej'' i TVN

26.11.2012, 11:50; Aktualizacja: 26.11.2012, 12:34

Stołeczna prokuratura sprawdza, czy wszcząć śledztwo o publicznie nawoływanie do popełnienia zbrodni przez autora filmów dokumentalnych Grzegorza Brauna. Mówił on o "wyprawieniu na tamten świat" dziennikarzy "Gazety Wyborczej'' i TVN.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (20)

  • TZ(2012-11-26 12:24) Zgłoś naruszenie 00

    Przepraszam ale Wałęsa wg wszystkich gwiazd na niebie był "BOLKIEM" a film tylko to pokazywał. A "FILOZOF" jak to filozof, czli nic dodać nic ująć.

    Odpowiedz
  • thor(2012-11-26 12:28) Zgłoś naruszenie 00

    A co z donldem? Temu przejdzie oszustwo jakiego sie dopuscil oszukujac naro

    Odpowiedz
  • Obywatel(2012-11-26 12:39) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzi, którzy swoimi zachowaniami próbują siać zamęt w Polsce, co w sumie zawsze trafia na podatny grunt ,a w konsekwencji do zbrodni i jeszcze większej nienawiści powinno sie ujawniać napiętnować ich zachowania a nawet osądzać przez sądy, bo Polska jest krajem dla nas wszystkich bez względu na pochodzenie i kulturę. Mamy przecież XXI wiek o czym niektórzy zapominają. Zapominają oni także o naszej przeszłości przez co nas kraj przeszedł do 1989r. Za to co się dzieje nie są też bez winy działacze polityczni o skrajnych poglądach, bo na ich wypowiedziach wrogości żerują tacy którym nie podoba się rzeczywistość i nawet poprzez zabijanie ludzi o innych poglądach chcieliby dojść do władzy i zmieniać Polskę. Ja sie temu przeciw stawiam bo to jest chore. Ci co tak klaszczą popierając tego typu szaleńców stają się tacy sami.Cóż trzeba mieć oczy i uszy otwarte, a służby bacznie czuwać nad naszym niepodległym państwem.

    Odpowiedz
  • Zibii(2012-11-26 12:48) Zgłoś naruszenie 00

    Dziwi mnie ten pan, który ma pretensje do dziennikarzy. Co oni są temu winni skoro nasi kochani politycy obrzucają się błotem, a niektórzy o skrajnych poglądach zawarli by układ nie wiem z kim by być przy władzy. Dziennikarze piszą to co mówią nasi kochani politycy więc o co tu chodzi , bo ja nie mam pojęcia. Żeby posuwać się do twierdzenia by ich zabijać to ja uważam,że ten pan jest chyba chory i należy go leczyć i to pod zamknięciem. Człowiek o zdrowych zmysłach takich słów nie wypowiada i tego nie czyniłby.

    Odpowiedz
  • wierzący(2012-11-26 12:56) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Braun dla mnie to człowiek chyba bez rozumu, bo jeśli ma ktoś rozum to tęgo nie czyni. Ja pamiętam koniec II wojny światowej i co było po niej. Nie życzę togo nikomu co widziałem i co z rodzicami przeżyłem, jak nie było co jeść i gdzie przytulić głowy. Ten pan jest dzieciakiem w stosunku do mnie i niech idzie się leczyć z głupoty, a jeśli chce wojować są możliwości wyjazdu w rejonu świata tam gdzie jest wojna. Gdy zobaczy co się tam dzieje jak cierpią ludzie i dzieci może coś trafi mu do jego mózgownicy.

    Odpowiedz
  • Gussie(2012-11-26 13:35) Zgłoś naruszenie 00

    Taki jeden wzywzl ludzi, zeby dorzneli watahe ... I JEST MINISTEREM

    Odpowiedz
  • gibki dziadek(2012-11-26 13:37) Zgłoś naruszenie 00

    Czytając należy koniecznie podciągnąć nogawki spodni by nie zamoczyć ich lejącą się wielką wodą.

    Odpowiedz
  • baca(2012-11-26 14:22) Zgłoś naruszenie 00

    Reżyser Grzegorz Braun wypowiadał się we wrześniu m.in. o r o z s t r z e l i w a n i u - dziennikarzy "Gazety Wyborczej" i TVN za zdradę.

    a 26 listopada ten 'ro z t r z a ł ' zostaje nagłośniony.

    Nas czytelników - macie za idiotów i traktujecie jak barany.
    I choćby za takie 'oburzenie' po 2 miesiącach - w pełni zasłużyliście na r o z t r z a ł - panowie dziennikarze z GW i tvn24. A a faktach, czyli waszej zdradzie - się nie dyskutuje, i ja też. Należy wam się. I dobrze wiecie dlaczego!

    Odpowiedz
  • Leo(2012-11-26 14:29) Zgłoś naruszenie 00

    Kiedy wezmą się za polskojęzycznego "dożynacza watah"?

    Odpowiedz
  • baca(2012-11-26 14:51) Zgłoś naruszenie 00

    do 9: Leo-Palikot dawno mówił o zastrzeleniu i patroszeniu Prezydenta i co cisza nadal ?

    Odpowiedz
  • Ocalały z watahy(2012-11-26 15:51) Zgłoś naruszenie 00

    do Leo -> wielokrotnie zadawałem to pytanie publicznie na forum tej gazety też, aż wreszcie przesłałem do ministerstwa pytanie czy publicznie złożona obietnica przez prominentnego działacza członkom swojej partii "dorżniemy watahę" skutkująca poderżnięciem gardła przez jednego z tych którym obietnicę złożono, członkowi innej partii, nie wyczerpuje znamion podżegania. Ale ministerstwo oczywiście olało sobie pytanie obywatela. Co tam jeden zarżnięty a drugi zastrzelony.

    Odpowiedz
  • Biedny Braun.(2012-11-26 15:54) Zgłoś naruszenie 00

    Udało mu sie prawde powiedzieć i komuna zazgrzytała : 'Giewałt- naszych towarzyszy z komunistycznej partii polski obraża" !!!

    Odpowiedz
  • radca(2012-11-26 17:35) Zgłoś naruszenie 00

    Kiedy wreszcie takie g...będą karane za tak parszywe słowa???No i oczywiście "ojca"tego języka trzeba wreszcie uspokoić!Co się dzieje?Jak można?Tak zaczynał się nazizm!Mało jeszcze ci polaczkowie chrześcijańsko-katoliccy doświadczyli/lub ich rodziny/w latach 1939-1945???Jesteśmy nieciekawą nacją i nie ma co się dziwić,że z polaczków się śmieją i ich nie lubią!NO a niektóre wpisy o tym dobitnie świadczą.

    Odpowiedz
  • KALIF(2012-11-26 18:00) Zgłoś naruszenie 00

    POWIEDZIAŁ PRAWDĘ JESZCZE BYM DODAŁ dziennikarzy z POLSATU

    Odpowiedz
  • krol(2012-11-26 18:50) Zgłoś naruszenie 00

    Jaka kara jest za 5 lat okłamywania,wyniszczania i okradania (waloryzacja) Polaków ?
    Co z dorżnięciem watahy i "gdzieś poleci i po sprawie " ?

    Odpowiedz
  • Leo do bacy(2012-11-26 18:52) Zgłoś naruszenie 00

    W oczach baranów widzę strach przed "watahami". Uzasadniony strach.

    Odpowiedz
  • Pezenas(2012-11-26 22:03) Zgłoś naruszenie 00

    Przyjdzie czas rozliczeń. Tylko kto będzie bronił te kanalie z GWna i Tefałenu?

    Odpowiedz
  • Mark(2012-11-26 22:24) Zgłoś naruszenie 00

    Prawda w oczy kole !

    Odpowiedz
  • Obrzydliwość(2012-11-27 10:22) Zgłoś naruszenie 00

    Wątpię czy tego typu ludzi zadowoliłoby wybicie wszystkich urodzonych do 1989 roku.

    Odpowiedz
  • S.O.(2012-11-27 14:41) Zgłoś naruszenie 00

    Jakoś zwłok nie ma,a sama wypowiedź jest typowa dla intelektualisty,czyli zawiera przenośnie literackie (w pełni dopuszczalne w normalnym swiecie) ! Prokuratura na pewno sprawę odrzuci i zajmie się tymi ,którzy taką śmiesznostką chcą ośmieszyć prokuraturę !

    Odpowiedz