statystyki

Wnioski o grant na zwalczanie COVID-19 do końca lipca

autor: Joanna Śliwińska03.07.2020, 07:26; Aktualizacja: 03.07.2020, 07:27
W ramach projektu kwalifikowalne są koszty poniesione po 31 stycznia 2020 r. Dopuszcza się rozpoczęcie projektu przed 1 lutego 2020 r.

W ramach projektu kwalifikowalne są koszty poniesione po 31 stycznia 2020 r. Dopuszcza się rozpoczęcie projektu przed 1 lutego 2020 r.źródło: ShutterStock

Można zdobyć dofinansowanie nawet na 90 proc. kosztów poniesionych na infrastrukturę, jeśli projekt zostanie ukończony wystarczająco szybko. Na pomoc przedsiębiorcom przeznaczono 100 mln zł.

Już od miesiąca można składać do Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej wnioski o dofinansowanie projektów w ramach Działania 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój ‒ ścieżka „Dotacja na infrastrukturę do zwalczania COVID-19”.

Wniosek o dofinansowanie wraz z załącznikami trzeba złożyć w wersji elektronicznej, a wersja papierowa nie jest dopuszczalna. Prawdziwość oświadczeń i danych zawartych we wniosku i załączonych dokumentach może zostać zweryfikowana na każdym etapie oceny, jak również przed zawarciem umowy o dofinansowanie. Wybór projektów następuje w trybie konkursowym.


Pozostało 87% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie