Kidawa-Błońska o F-35: Pieniądze wydane, a poczucie bezpieczeństwa nie zwiększyło się

02.02.2020, 20:07; Aktualizacja: 02.02.2020, 20:21
Małgorzata Kidawa-Błońska w Zgierzu

Małgorzata Kidawa-Błońska w Zgierzuźródło: PAP
autor zdjęcia: Grzegorz Michałowski

 Martwi mnie, że z taką łatwością wydaje się pieniądze; jest wiele wątpliwości, pieniądze wydane, a poczucie bezpieczeństwa wcale się nie zwiększyło - powiedziała w niedzielę wicemarszałek Sejmu i kandydatka PO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska pytana o zakup samolotów F-35.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • trybunał (2020-02-02 20:42) Zgłoś naruszenie 1410

    Kidawa-Błońska o F-35: Pieniądze wydane, a poczucie bezpieczeństwa nie zwiększyło się...... Bzdura. Jankesi żyjący z socjalu są zachwyceni że wzrosło ich bezpieczeństwo socjalne. A rakiety do tych F-35 to po ile i ile ich zamówili Maliniak z Płaszczakiem . Będzie czym zatrzymać fruwające opłatki n wietrze

    Odpowiedz
  • złodziej VATu(2020-02-02 21:05) Zgłoś naruszenie 1412

    ,,mądrego" dobrze posłuchać przecież można oddać te pieniądze złodziejom VATu

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • znawcy wojskowi PO z kidawą na czele plotą bo tak(2020-02-02 22:23) Zgłoś naruszenie 1011

    trzeba mieszać,zaś sami nawet z gabinetem cieni przez 8 lat nic nie wycieniowali oprócz okradania pracowników z emerytur.Będzie tu szybciej kolonia ameryki,niż wy Pisowi POopsujecie szyki.

    Odpowiedz
  • Grzegorz(2020-02-02 21:00) Zgłoś naruszenie 912

    Szkoda ze nie wzięli eurofightera, jesteśmy w Europie, powinniśmy kupywac broń w Europie, jeszcze bez offsetu nasz przemysł z tego nie skorzysta a kasa wydana, ewentualnie kupić MIGa lub Su które są dużo tańsze. Z Rosją trzeba robić interesy a nie drzec koty. Rosjanie maja lepsza technologie od USA, ale lepiej przepłacać za amerykańskie zabawki, bo broń to produkuje ROSJA.

    Odpowiedz
  • Chudy byk(2020-02-03 07:25) Zgłoś naruszenie 50

    Pani Kidawo,a gdybyśmy miast w/w samolotów zakupili rakiety z głowicami neutronowymi,to bylibyśmy bardziej bezpieczni?

    Odpowiedz
  • Władimir (2020-02-03 09:33) Zgłoś naruszenie 20

    Popieram zdanie pani Małgosi. Jest naszym preferowanym kandydatem na prezydenta!

    Odpowiedz
  • 1-2(2020-02-03 00:31) Zgłoś naruszenie 26

    Bezsensownie wydane pieniądze. Nikt na nas nie zamierza napadać. Przykre to,bo ludziom w kraju ciężko się żyje. Tylko nienawiść z takich decyzji rządu rośnie wśród Polaków! A mamy prawo do życia w pokoju ,nie chcemy z nikim wojny. Jak możecie nam to robić?

    Odpowiedz