Grodzki: jeżeli senator pobiera nienależne mu wynagrodzenie - sprawa musi być wyjaśniona

17.01.2020, 12:39; Aktualizacja: 17.01.2020, 12:43
Senatorowie albo pobierają uposażenie z Senatu, albo dodatkowo pracują i pobierają z tego tytułu wynagrodzenie jako tzw. senatorowie niezawodowi; jeśli ktoś tę sprawę zinterpretował inaczej i złamał prawo, to musi to być wyjaśnione - powiedział marszałek Senatu Tomasz Grodzki.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (12)

 • Hmn(2020-01-17 14:31) Zgłoś naruszenie 82

  No Karczewski kopałeś dziurę na Grodzkiego i sam w nią wpadłeś jak ślepiec. Bozia pokarała.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Kłamstwa mają krótkie nogi(2020-01-17 13:24) Zgłoś naruszenie 77

  A jeżeli Senator pobiera cegiełki bez pokwitowania (wprost - łapówy) , sprawa musi być wyjaśniona tym bardziej.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • jajacek gorszy sort(2020-01-17 13:20) Zgłoś naruszenie 65

  dziwnym trafem gdzie przekręt tam jaki pissbolszewik wypływa?

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • Ronin otwocki(2020-01-18 16:31) Zgłoś naruszenie 50

  Bo im to się należy ... jak psu buda, jak słońce po deszczu ! Tak swego czasu rzekła wyrocznia o ksywie "Broszka". Wszelkie zakazy i nakazy to są dla plebsu, dotyczą także Platformersów czy tych z PSL-u, ale na Boga ich samych nie. Bo to jest prima Sort, ten najlepszy, ulepiony z żoliborskiej gliny, poświęcony & pokropiony, patrioci nad patriotami, chodzące cnoty ... komsomolskie !!

  Odpowiedz
 • milo(2020-01-17 14:32) Zgłoś naruszenie 41

  Przy takich przekrętach to się obłowią i dopiero zostawią nam ,,Państwo w Ruinie"

  Odpowiedz
 • mający kontakt(2020-01-19 11:25) Zgłoś naruszenie 00

  Robert ... kłamczuszek jesteś, ewentualnie z "brzydko" rozumiejącej rodziny pochodzisz, gdzie idą do księdza rozumują iż bez koperty to "grzech", idą do urzędu z taką samą kopertą ,aby załatwić pośrednią sprawę, a już do lekarza udają się nie tylko na kolanach, ale z wręcz wypełnioną KOPERTAMI torbą !! Powiem szczerze, więc nie gniewaj się - tak postępuje patologia, tak czynią ci, którzy sami oczekują "gratyfikacji" za wykonaną czynność. Odpowiadając zaś na Twoje pytanie rzeknę, iż lat temu dwa mialem poważną operację [tętniak] w szpitalu na Banacha w Warszawie. Przyjechałem tam w nocy, chcieli operować jeszcze tej samej nocy, ale ja głupi uciekłem nad ranem do domu, aby uporządkować swoje sprawy. Po kilku dniach się stawiłem, troszkę grymasili, marudzili bo mają zapisy, kolejki, bo sam na własne żądanie się wypisałem, ale zabrali na salę i zoperowali. Bez żadnej koperty, napiwku czy tacy !! Na koniec jeno, jak wychodziłem to wręczyłem kosz kwiatów, ale nie uważałem i uważam aby to było niegodne działanie. To było PODZIĘKOWANIE za darowanie życia, bo niby Pani doktor rzekła po operacji z uśmiechem, że to dzięki bogu to wiem bardzo dobrze że mówiła to z sarkazmem, bo gdyby nie Jej kunszt to albo dziś bym nie pisał, lub leżał sparaliżowany niczym roślinka. Podobnie było dwie dekady temu, lezałem blisko 2 m-ce w szpitalu, trzustka "łobuzica" mi dokuczała, wyszedłem ozdrowiony, i popatrz baranku boży ... żadnej koperty nie dałem !! A wiesz dlaczego tak czynię ? Bo cenię sobie honor, a i ludzi mnie leczących, których nazywam mechanikami ciała, w odróżnieniu od mechaników samochodowych , również honorem darzę !! Więc takie pogłoski że ktoś, komuś, coś i za leczenie wrzuć do wora i zanieś do magla. Bo i jeśli ktoś dał - zawsze znajdzie się ktoś kto wezmie - to cicho siedzi i nie rozpowiada !! Zrozumiałeś ? Widzę, że nie bardzo ...

  Odpowiedz
 • Robert(2020-01-19 07:44) Zgłoś naruszenie 01

  Kto ma i miał kontakt z państwową służbą zdrowia ten wie że ,,koperty,, to normalka.Przy poważnych zabiegach i operacjach doktor brał dla motywacji (chociaż myślę że większość z lekarzy jej nie potrzebowała )a pacjęt czy jego rodzina dawała dla własnego sumienia.Chciałbym dziś spotkać lekarza specjalistę który nie brał i poważnie chorego pacjęta który nie dał.Chciałbym też spotkać polityka który nie brał i takiego który nigdy nie dał.Prawdopodobnie ci politycy którzy dziś najwięcej krzyczą to najwięksi ,,braczo-dawacze,,.Nawet w instytucjach kościelnych na wysikim szczeblu ten proceder brania( tutaj bardzo żadki dawania )nikomu nie jest obcy.

  Odpowiedz
 • prekk29(2020-01-17 15:49) Zgłoś naruszenie 00

  Znaleźli się przy opłatku.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie