2015

Styczeń – Grupa GazetaPrawna.pl awansuje w rankingu wydawców internetowych do pierwszej dwudziestki, na 18. miejsce – wynika z danych badania Megapanel PBI/Gemius za styczeń 2015 r. Awans wiąże się ze wzrostem oglądalności serwisów Grupy GazetaPrawna.pl o niemal milion realnych użytkowników w porównaniu do poprzedniego miesiąca.

DGP z największym wśród dzienników wzrostem sprzedaży i na pozycji lidera sprzedaży e-wydań – ponad 10 tys. prenumerat (dane ZKDP za listopad 2015).

2016

Już co piąty internauta korzysta z serwisów Grupy GazetaPrawna.pl. Daje to niemal 4,5 mln realnych użytkowników (GemiusAudience, luty 2016).

Czerwiec – Redaktorem naczelnym zostaje Krzysztof Jedlak. Funkcję tę sprawuje do dziś.
Magdalena Rigamonti oraz Patryk Słowik, dziennikarze DGP, zostają laureatami prestiżowej nagrody Grand Press.
Nagrodą specjalną Grand Front wyróżniono wyjątkowe, bo tworzone przez dzieci, wydanie DGP z czerwca 2015 r. Przygotował je zespół: Cezary Cichocki, Łukasz Bąk, Marcin Wyrzykowski i Jarosław Łokietek. Konkurs Grand Front to prestiżowe polskie wyróżnienie dla twórców grafiki prasowej. Do rywalizacji o miano najlepszej okładki 2015 r. stanęły 432 prace w dziewięciu kategoriach dla prasy drukowanej.

Październik - Magdalena Rigamonti i Klara Klinger, dziennikarki "Dziennika Gazety Prawnej", znalazły się wśród nominowanych do nagrody Radia ZET. im. Andrzeja Woyciechowskiego. Magdalena Rigamonti została nominowana za wywiad z Marcinem Wolskim „Zasady są jasne – wygrała ta partia i morda w kubeł”, natomiast Klara Klinger otrzymała nominację za wywiad z prof. Ewą Helwich „Dziecko ze szpitala św. Rodziny nie płakało”.

2017

Lipiec - Grupa GazetaPrawna.pl zanotowała 5,7 mln realnych użytkowników oraz 35 mln odsłon (badanie Gemius/PBI lipiec 2017 r.).
Wrzesień - Magdalena Rigamonti została laureatką Nagrody im. Dariusza Fikusa za dziennikarstwo najwyższej próby. Nagrodzono ją za cykl wywiadów zamieszczonych w „Dzienniku Gazecie Prawnej”: „Stan wojenny”, „Dzwonili politycy. Nie dam im się zagarnąć” oraz „Zasady są jasne - wygrała ta partia i morda w kubeł”. Oprócz Magdaleny Rigamonti w gronie czworga nominowanych w tegorocznej edycji Nagrody im. Dariusza Fikusa znalazł się drugi dziennikarz „Dziennika Gazety Prawnej” – Zbigniew Parafianowicz za publikację „Tupolewizm na pokładzie embraera”.

Październik - Marek Chądzyński i Jakub Kapiszewski zostali laureatami I edycji konkursu o nagrodę im. prof. Elżbiety Tarkowskiej za tekst pt. „Zaczyna się od wstydu”. Konkurs jest poświęcony tematyce ubóstwa i wykluczenia społecznego, a patronka nagrody to zmarła w ub.r. wybitna badaczka tej problematyki.

Magdalena Rigamonti została nominowana do Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego 2017 za wywiad z Wacławem Berczyńskim „Nie wiem, czy pani wie, ale to ja wykończyłem caracale”.

Listopad - pięcioro dziennikarzy DGP zostało wyróżnionych w konkursie NBP dla dziennikarzy ekonomicznych. W kategorii "Polityka pieniężna i stabilność finansowa" wyróżniony został Sebastian Stodolak, w kategorii "Finanse osobiste i edukacja ekonomiczna" wyróżniono Jakuba Styczyńskiego i Patryka Słowika, a w kategorii "felieton i analiza" wyróżnienia otrzymali Mira Suchodolska i Piotr Dzik. Nagrody w konkursie im. Grabskiego są przyznawane za najlepsze publikacje o tematyce ekonomicznej w mediach lokalnych oraz ogólnopolskich. Kapitułę wydarzenia tworzą wybitni eksperci i komentatorzy ekonomiczni.

Grudzień – Klara Klinger otrzymała wyróżnienie w konkursie Sukces Roku 2017 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny, w kategorii „media i PR”. Kapituła konkursu doceniła przede wszystkim jej rzetelność. W uzasadnieniu napisana: „Na uznanie zasługuje fakt, że w swoich materiałach Klara Klinger  szuka odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania związane z funkcjonowaniem systemu lecznictwa – analizując go pod kątem systemowym, prawnym, ale także edukacyjnym”.

Sebastian Stodolak został laureatem nagrody im. Krzysztofa Dzierżawskiego przyznawanej przez Centrum im. Adama Smitha „za propagowanie wolności i zdrowego rozsądku”. Co roku od dziesięciu lat nagrodę im. Krzysztofa Dzierżawskiego otrzymuje jeden wybrany dziennikarz.

2018

Marzec – Ryszard Pieńkowski, właściciel Grupy INFOR PL odkupił od Ringier Axel Springer Inwestycje udziały w spółce INFOR Biznes. Spółka INFOR PL staje się 100-procentowym właścicielem spółki INFOR Biznes, wydawcy „Dziennika Gazety Prawnej” oraz serwisów internetowych gazetaprawna.pl, dziennik.pl i forsal.pl.  
Dotąd spółka INFOR PL, której jedynym właścicielem jest Ryszard Pieńkowski, miała większościowe udziały (51%) w IB, a RASI posiadał mniejszościowy pakiet 49% udziałów. Podpisanie umowy nastąpiło 7 marca tego roku.

Maj - „Dziennik Gazeta Prawna” otrzymał statuetkę Grand Front 2017 za najlepszą prasową okładkę roku 2017, w konkursie organizowanym przez Izbę Wydawców Prasy.

Październik 2018 - dziennikarka DGP Michalina Topolewska otrzymała wyróżnienie w kategorii „Dziennikarz bez barier” w konkursie Lodołamacze 2018, organizowanym przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych (POPON).

Listopad 2018 - dziennikarka DGP Karolina Baca-Pogorzelska zajęła III miejsce w VI edycji konkursu „Dziennikarze dla klimatu”. Została nagrodzona za tekst „Odnowić to, co nieodnawialne”.

Grudzień - dziennikarze „Dziennika Gazety Prawnej” Karolina Baca-Pogorzelska i Michał Potocki zdobyli nagrodę Grand Press 2018 w kategorii „Dziennikarstwo specjalistyczne”. Zostali nagrodzeni za cykl publikacji  o imporcie antracytu wydobywanego w okupowanym Donbasie.
Marek Chądzyński nominowany w kategorii Grand Press Economy 2018 za skrupulatne kontrolowanie finansów publicznych i analizy podstawowych parametrów gospodarczych oraz uczciwe weryfikowanie twierdzeń wygłaszanych przez polityków, którzy często nie mówią, jak jest, tylko jak chcieliby, żeby było.

Bartek Godusławski nominowany w kategorii Grand Press Economy 2018 za dociekliwość w analizowaniu afery GetBacku, co zaowocowało newsami i rzetelnymi analizami różnych jej wątków. Na długo przed innymi informował o tej sprawie, robiąc to odpowiedzialnie, bez nadawania sensacyjności swoim ustaleniom. To od niego dowiedzieliśmy się o listach prezesa GetBacku do premiera, roli i odpowiedzialności banków oraz domów maklerskich. Stworzył kompendium wiedzy nie tylko o samej aferze, ale też mechanizmach, które do niej doprowadziły.

Dziennikarze „Dziennika Gazety Prawnej znaleźli się w finale trzeciej edycji Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Club Polska. Patryk Słowik i Jakub Styczyński za publikacje: „Poszukiwacze piramid”, „Przekręt na lepszego bitcoina”, „Jak walczyć z piramidami finansowymi”.

2019

Luty - Bartek Godusławski otrzymał główną nagrodę – tytuł Dziennikarza Ekonomicznego 2018 r. w konkursie im. Władysława Grabskiego organizowanym po raz szesnasty przez Narodowy Bank Polski. Kapituła doceniła Bartka Godusławskiego za cykl artykułów poświęconych sprawie spółki GetBack.

Maj - Karolina Baca-Pogorzelska i Michał Potocki zostali laureatami Nagrody im. Dariusza Fikusa za dziennikarstwo najwyższej próby przyznawanej przez Press Club Polska. Kapituła doceniła ich cykl tekstów o imporcie antracytu z okupowanego Donbasu.
Natomiast w gronie trójki finalistów Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Club Polska znaleźli się: Bartek Godusławski za cykl tekstów dotyczących afery GetBack oraz Patryk Słowik i Jakub Styczyński za tekst „Piramidy rosną pod »czujnym« okiem PiS”.

Czerwiec - Bartek Godusławski otrzymał Nagrodę Dziennikarską ZBP im. Mariana Krzaka za rok 2018 „za konsekwencję we wnikliwym prezentowaniu tematyki bankowo-finansowej w sposób obiektywny, rzetelny i wiarygodny”.

Październik - nominacje do Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego za 2019 rok otrzymują: Karolina Baca-Pogorzelska i Michał Potocki za cykl artykułów na temat importu do Polski węgla z Rosji i Donbasu oraz Patryk Słowik za cykl artykułów o kryzysie lekowym.