Prezydent: Nigdy nie podpiszę ustawy o obniżeniu emerytur wojskowych

15.08.2019, 13:14; Aktualizacja: 15.08.2019, 17:21
Prezydent Andrzej Duda

Prezydent Andrzej Dudaźródło: PAP/EPA
autor zdjęcia: Grzegorz Momot

 Nigdy nie podpiszę ustawy o obniżeniu emerytur wojskowych, godzącej w tych, którzy służyli Rzeczypospolitej - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas głównych uroczystości Święta Wojska Polskiego w Katowicach.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • prezydent tysiąclecia(2019-08-15 18:00) Zgłoś naruszenie 141

    Chłopie twoja kadencja kończy się w lipcu 2020. Potem będzie zmiana i komar będzie walił bociana. Może wtedy ktoś ujawni delegacje do Poznania.

    Odpowiedz
  • AMiar(2019-08-15 18:32) Zgłoś naruszenie 111

    Panie Duda. Już Pan taką ustawę podpisał. Pod płaszczykiem dekomunizacji.

    Odpowiedz
  • Zenon(2019-08-16 07:24) Zgłoś naruszenie 101

    A ten pajac nie popłakał się ani nie wzruszył przy tych słowach?? To znaczy kłamał jak zwykle!!

    Odpowiedz
  • zdzislaw(2019-08-15 19:08) Zgłoś naruszenie 101

    Panie Prezydencie dlaczego Pan kłamie,po co?To nie przystoi urzędowi Prezydenta

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • realista(2019-08-15 20:03) Zgłoś naruszenie 81

    Bezczelnie kłamliwy Prezydent ! Jednych już skrzywdził , i ludzie dalej umierają . A wojsko -zobaczymy ,oby nie . Ale tak faktycznie to oni brali czynny udział na ulicach Polski z czołgami na czele..............Prezydent ma na swoim sumieniu po podpisaniu represyjnej ustawy -wielu niewinnych ludzi w tym wdów ,które nigdy nie pracowały w MSW.................

    Odpowiedz
  • Olek(2019-08-16 05:54) Zgłoś naruszenie 71

    Wstyd mi za takiego kłamliwego Prezydenta.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Bolesław Śmiały(2019-08-16 08:53) Zgłoś naruszenie 61

    Może i nie podpisze, bo już podpisał - tą 2016 roku, która objęła emerytów z MSW, ale za służbę w WOP, WSW i WSI

    Odpowiedz
  • Piąstka "S" (2019-08-16 19:24) Zgłoś naruszenie 50

    A kiedy on podpisze ustawę o emeryturach stażowych??? Bo zlikwidowano pomostówki dla Polaków w wieku 60 lat , oraz zlikwidowano emerytury po 40 latach pracy , bez względu na wiek.

    Odpowiedz
  • kroll(2019-08-17 13:54) Zgłoś naruszenie 10

    buuuhahahaha

    Odpowiedz