Kopacz: W środę przedstawimy propozycje skąd wziąć pieniądze na podwyżki dla nauczycieli

19.03.2019, 15:32; Aktualizacja: 19.03.2019, 15:33
Kopacz: W środę przedstawimy propozycje skąd wziąć pieniądze na podwyżki dla nauczycieli.

Kopacz: W środę przedstawimy propozycje skąd wziąć pieniądze na podwyżki dla nauczycieli.źródło: ShutterStock

B. premier Ewa Kopacz (PO-KO) proponuje wicepremier Beacie Szydło (PiS) rozmowy o proteście i postulatach nauczycieli, aby "przy jednym stole i ponadpartyjnie rozwiązać ten problem". Kopacz dodała, że w środę przedstawi propozycje skąd wziąć pieniądze na podwyżki dla nauczycieli.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (17)

  • ela(2019-03-19 15:57) Zgłoś naruszenie 194

    Szanowna pani Kopacz,pani czas i całej PO minął.Mieliście 8 lat,dlaczego nie daliście nauczycielom podwyżek? Teraz to może sobie pani mówić,ale czy ktoś pani jeszcze uwierzy ? mając w pamięci rzekomo,przekopaną ziemię po katastrofie smoleńskiej?

    Odpowiedz
  • green(2019-03-19 16:57) Zgłoś naruszenie 134

    Lze -baba nadal lze.

    Odpowiedz
  • kp(2019-03-19 22:19) Zgłoś naruszenie 141

    Szkoda że dziesięć lat demu nie miała takich pomysłów.............

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • RK(2019-03-20 21:01) Zgłoś naruszenie 83

    Pani Kopacz tak nisko upadla i jeszcze dokonała odwiertu .Jak można być takim egoistoą tyle lat szkodzic Polsce a teraz pouczać kogoś .Pani czas przeminoł

    Odpowiedz
  • Jola(2019-03-21 11:13) Zgłoś naruszenie 84

    Pis obiecuje pieniądze. Na początku program 500+ późneij “Mama 4 plus”. Politycy powinni myśleć o dobrach każdego ale nie powinniśmy honorować tylko i wyłącznie kobiet które nie pracują skoro w naszym państwie jest tyle rodzin gdzie matka 4 czy nawet 5 dzieci pracuje i odkłada na swoją emeryture. Program “mama 4 plus” nie wynagradza w żaden sposób kobiet które mimo że wychowują dzieci ciężko pracują

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • zet(2019-03-21 18:44) Zgłoś naruszenie 93

    Wam już dziękujemy. Pani mówiła ze jak PiS wygra to Pani wyjedzie do Kanady i jakoś Pani nie wyjechała tylko siedzi w Sejmie i bierze polskie pieniądze.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mateusz(2019-03-23 14:39) Zgłoś naruszenie 55

    Od dawna interesuje się polityką, bo kto nie dba o politykę, nie dba też o własne życie” - jak mówi klasyk. Ewa Kopacz jest w mojej top 3 najbardziej rzetelnych polityków! A poza tym dba o interesy kobiet! #DALEJ_EWA!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • 123(2019-03-23 15:19) Zgłoś naruszenie 36

    Tak, brawo! W końcu ktoś wyciągnął ręce nie tylko po to, żeby ciągnąć pieniądze, ale po to, by pomagać. #brawoKOPACZ

    Odpowiedz
  • JanuszP(2019-03-23 18:34) Zgłoś naruszenie 36

    Niewielu jest takich polityków jak Kopacz! Pisowska propaganda próbuje stłamsić te informacje, ale zrealizowała ona niemalże wszystkie obietnice. Kto ma olej w głowiej zagłosuje jak ja! Na Ewę Kopacz!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Gosc(2019-03-27 15:28) Zgłoś naruszenie 21

    Jasne projekt "piniendzy nie ma i nie będzie" to ich projekt. PIS socjalista rozdaje na lewo i prawo a Kopacz nigdy nic nie dała, kłamała, zero perspektyw, zielona wyspa i kto takiej uwierzy.

    Odpowiedz
  • bluuu(2019-03-29 13:19) Zgłoś naruszenie 30

    Jestem nauczycielem z kilkuletnim stażem. Podoba mi się pomysł Pani Kopacz i Platformy Obywatelskiej dotyczący Oświaty oraz dodatkowego wynagradzania nauczycieli, którzy osiągaliby dobre wyniki w swojej pracy, które można by oceniać chociażby dzięki poziomowi wiedzy danych uczniów prowadzonych przez takiego nauczyciela. Byłaby to też dobra motywacja dla nas pedagogów do tego aby w najróżniejszy sposób przekazywać wiedzę uczniom i zachęcać ich do nauki a nie demotywować opierając się jedynie na książkach i drobnych pomocach naukowych. Na pewno bylibyśmy bardziej do tego zmotywowani i wiedzieli, że nasza ciężka praca nie będzie tylko i wyłącznie doceniona przez garstkę uczniów czy nas samych.

    Odpowiedz