Koalicja Europejska: Uniemożliwimy wyprowadzenie Polski z UE

24.02.2019, 10:14; Aktualizacja: 24.02.2019, 10:14
Polska Unia Europejska

W dokumencie zadeklarowano też "walkę" o realizację trzech "obietnic".źródło: ShutterStock

Uniemożliwimy wyprowadzenie Polski z UE; obiecujemy Polskę w pełni demokratyczną, praworządną i samorządną, nowoczesną i przedsiębiorczą - głosi deklaracja o powołaniu Koalicji Europejskiej, podpisana w niedzielę przez liderów PO, PSL, Nowoczesnej, SLD i Zielonych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • nk(2019-02-24 10:48) Zgłoś naruszenie 172

    Co za bzdury.

    Odpowiedz
  • green(2019-02-24 11:02) Zgłoś naruszenie 164

    Jak zwykle klamstwo na klamstwie. PIS nigdy nie chcial i nie bedzie chcial w przewidywalnej przyszlosci /co deklaruje/ wyprowadzenia Polski z UE.

    Odpowiedz
  • woj(2019-02-24 11:46) Zgłoś naruszenie 182

    UE nie może żadnego kraju członkowskiego wyrzucić ze wspólnoty. Jedyną możliwością wyjścia z UE jest referendum, a na to się nie zanosi. Niech KO się douczy najpierw, a potem prawi swoje wywody o rzekomym braku demokracji itp., bo sami wychodzą na durniów.

    Odpowiedz
  • Bert(2019-02-24 12:15) Zgłoś naruszenie 135

    Powinni się ścigać nie po numerki na listy wyborcze tylko po numerki do psychiatry

    Odpowiedz
  • remick(2019-02-24 13:10) Zgłoś naruszenie 92

    PO, PSL, Nowoczesna, SLD i Zieloni... "Wywodzimy się z różnych środowisk politycznych, łączy nas bardzo slaby doplyw tlenu do mozgu...", powinni od razu prawde powiedziec.

    Odpowiedz
  • Antek(2019-02-24 13:33) Zgłoś naruszenie 112

    no to sie uśmiałem, kabaret typu laczy nas nienawisc do pis, jak za czasow okraglego stolu, wtedy rowniez sie zjedboczyli, zeby odsunac Olszewskiego od wladzy, powidzenia ;)

    Odpowiedz
  • szkot(2019-02-24 13:41) Zgłoś naruszenie 111

    "Uniemożliwimy wyprowadzenie Polski z UE" i wepchniemy Polskę do strefy euro

    Odpowiedz
  • szkot(2019-02-24 13:41) Zgłoś naruszenie 81

    "Uniemożliwimy wyprowadzenie Polski z UE" i wepchniemy Polskę do strefy euro

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2019-02-24 19:43) Zgłoś naruszenie 40

    Chyba , że nogami do przodu ...

    Odpowiedz
  • czytelnik(2019-02-25 09:52) Zgłoś naruszenie 00

    jeszcze myślą, że Polacy są tak naiwni i im wierzą, że ktoś z rządzących chce wyprowadzić Polskę z UE, hasełko ich jest zupełnie bzdurne, zobaczym co będzxie jak ogłosi ta koalicja listy np. Cimoszewiczem czy Milerem jako nr1, idzie powiew młodości czy komunistyczne dinozaury

    Odpowiedz
  • Zenon(2019-02-25 13:20) Zgłoś naruszenie 180

    Już nie mogę się doczekać depisyzacji po wyborach parlamentarnych.Zostawimy Kaczyńskiemu i jego giermkom spisiałym po 800 zł.Kaczce jak będzie mało 800 zyla może sobie doszukać na śmietniku.Tak jak teraz robią Polacy!!!

    Odpowiedz