CBOS: 51 proc. dobrze ocenia działania PiS po ponad trzech latach władzy

11.02.2019, 12:16; Aktualizacja: 11.02.2019, 13:27
Spośród określających swoje poglądy jako centrowe, dobrze o działaniach PiS wypowiedziało się 40 proc. Wśród sympatyków lewicy odsetek zadowolonych z działań partii rządzącej wyniósł 27 proc.

Spośród określających swoje poglądy jako centrowe, dobrze o działaniach PiS wypowiedziało się 40 proc. Wśród sympatyków lewicy odsetek zadowolonych z działań partii rządzącej wyniósł 27 proc.źródło: ShutterStock

51 proc. badanych dobrze ocenia dotychczasowe działania PiS po trzech latach sprawowania władzy przez tę partię; krytycznych jest 40 proc. - wynika z sondażu CBOS. 59 proc. badanych uważa ponadto, że PiS wywiązuje się z obietnic wyborczych; przeciwnego zdania jest 31 proc.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (5)

  • będzie się działo(2019-02-11 13:12) Zgłoś naruszenie 33

    ......Ujawniono prawdziwy dług państwa. Kwota jest gigantyczna Rząd nie podawał dotąd, ile wynosi jego prawdziwe zadłużenie. Zobowiązania wobec emerytów w ogóle pomijano w statystykach, dzięki czemu dług nie przekraczał biliona złotych. Teraz karty zostały odkryte. Zadłużenie jest sześciokrotnie większe!....na koniec 2015 roku wartość tych uprawnień wyniosła 4,96 bln zł! To aż trzykrotność rocznej pracy polskiej gospodarki, a dokładnie 276 proc. PKB. Innymi słowy, cała gospodarka musiałaby wpłacać do budżetu wszystko, co zarobi przez trzy lata, żeby zebrać pieniądze na kapitał dla emerytów..... https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/gus-emerytury-pierwszy-filar-drugi-filar-ppe,246,0,2403830.html Aktualnie dług publiczny ukrywany przed społeczeństwem wynosi niecałe 6 bilionów złotych i rośnie w zawrotnym tempie. http://www.dlugpubliczny.org.pl/ Czy po byłych eSBekach styropianowa władza odbierze wszystkim emerytom pokomunistycznym uprawnienia aby zlikwidować 5 bilionów długu publicznego i prowadzić radosny import rakiet wyprodukowanych w USA? P.s. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż styropian zwiększył zatrudnienie biurw urzędniczych o co najmniej 1000% gdy nie miał zaufania do kadr pozostawionych przez poprzedników. Na taką liczbę biurw nie stać nawet najbogatszych państw świata.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • tylko pytam (2019-02-11 13:50) Zgłoś naruszenie 31

    Ile osób biorących udział w ustawionym sondażu ma zielone pojecie o ekonomii ?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie