Biedroń: Przez lata z jednej strony dostawaliśmy wskaźników ekonomicznych, z drugiej pokrakę demokracji

03.02.2019, 14:20; Aktualizacja: 03.02.2019, 16:28
Robert Biedroń

Konwencja wyborcza partii Roberta Biedronia Wiosnaźródło: PAP
autor zdjęcia: Jakub Kamiński

Nie chcemy już wojny polsko-polskiej, chcemy wzajemnego szacunku i dialogu. Ostatnie lata były zimne, ostawaliśmy nieustanny konflikt, a zamiast dobra wspólnego - interes partyjny. Potrzebujemy wiosny, która odnowi ten ponury krajobraz - powiedział na konwencji założycielskiej partii Robert Biedroń.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • dramat(2019-02-03 15:23) Zgłoś naruszenie 1213

    Po wysłuchaniu programu. Czy się stoi czy się leży 3 tysiące się należy. Komuna wraca

    Odpowiedz
  • enter(2019-02-03 16:05) Zgłoś naruszenie 105

    Panie Biedroń, powodzenia! Szans większych nie widać, gdy się działa samemu, ale nuż się uda urwać trochę głosów.

    Odpowiedz
  • Valdemort(2019-02-03 16:25) Zgłoś naruszenie 99

    brawo Panie Biedroń - właśnie wbito gwóźdź w trumnę PiS i jednocześnie osinowy kołek w Kaczyńskiego i Kukiza. W przyszłym parlamencie tracą większość, a Kukiz wylatuje na trawę.

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2019-02-03 17:49) Zgłoś naruszenie 47

    Panie Biedroń, dwie drobne uwagi. Trzeba by coś ze stylistyką wyowiedzi poprawić. I drugia, to jakoś tak jakby populistycznie brzmią te hasła........ 😁

    Odpowiedz
  • Bert(2019-02-03 20:49) Zgłoś naruszenie 62

    Brawo Biedroń ! dobra robota ! skatyna gryzie dziś w nocy paznokcie do kości...

    Odpowiedz
  • Kto tego nie kuma(2019-02-04 06:52) Zgłoś naruszenie 52

    Prawo i Sprawiedliwość to gwóźdź do trumny wszystkich pokrak na bakier z prawem i chcących Polski pod butem niemiecko- rosyjskim. Polska wreszcie dba o swoje interesy, co nie w smak POstkomunie. &%% prasy lokalnej to niemiecki kapitał i nie tylko. Ataki na polską TV są więc zrozumiałe, Soros też płaci i wymaga od socjalistów.

    Odpowiedz
  • Valdemort(2019-02-04 08:14) Zgłoś naruszenie 12

    no i chyba Trump się wkurzy i potraktuje prezesa PIS jak Maduro, zawinie w dywan i posypie proszkiem fiu, jak u Harrego Potterra. Cieć parkingowy jest skończony.

    Odpowiedz
  • czytam(2019-02-04 09:25) Zgłoś naruszenie 10

    dostawaliśmy wskaźników ekonomicznych - kto Wam to pisze?

    Odpowiedz