Borusewicz: Zbiórka na Europejskie Centrum Solidarności pokazuje, że ten rząd jest nam niepotrzebny

02.02.2019, 15:23; Aktualizacja: 02.02.2019, 15:46
Europejskie Centrum Solidarności

Europejskie Centrum Solidarnościźródło: ShutterStock

Zbiórka na Europejskie Centrum Solidarności pokazuje, że ten rząd jest nam niepotrzebny - powiedział w sobotę wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz (PO) po posiedzeniu rady ECS. Jednocześnie zaapelował do rządu, by zmienił stosunek do ECS.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (17)

  • qwerty(2019-02-02 17:45) Zgłoś naruszenie 2518

    Panie marszałku kochany, jak podnosił Pan rękę i naciskał przycisk w 2012 r. za ustawą "67 lat" to była Pana solidarność z ludźmi pracującymi!!!!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • gall anonim(2019-02-02 17:25) Zgłoś naruszenie 2320

    Komu potrzebny Borusiewicz ?

    Odpowiedz
  • jad wasze(2019-02-02 18:46) Zgłoś naruszenie 2211

    Czy ta istota w życiu POrządną pracą się zajęła ? Chyba ,że należy w to wliczać bezzasadne przeloty samolotem na...... koszt ciężko pracującego /i za czasów "przemian " ograbionego ze społecznego majątku / o chlebie i wodzie robotnika .

    Odpowiedz
  • green(2019-02-02 16:47) Zgłoś naruszenie 1918

    Czyzby Borusewicz stalsie z biegiem lat nntydemokratycznym lewakiem ? A tak wybory do sejmu to nic nie znaczacy drobiazg ktory jest nam niepotrzebny. On nawoluje do obalenia demokratycznie wybranego przez wiekszosc spoleczenstwa rzadu i parlamentu ? Stary liberal niemiecki chcialby porzadzic ?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Bert(2019-02-02 21:34) Zgłoś naruszenie 197

    borysewicz to "solidarność" kodziarsko-esbecko-złodziejska i taką "solidarność reprezentuje to pożal się boże "centrum

    Odpowiedz
  • smutek(2019-02-02 23:20) Zgłoś naruszenie 114

    Dla mnie to okropne , że komuniści którzy utrzymali komunizm ciągle dają sobie nagrody i medale a okradli nas z bilionów...raz jedni raz drudzy udają opozycję...

    Odpowiedz
  • Mały Jaś(2019-02-03 08:25) Zgłoś naruszenie 83

    Z jednym się zgadzam. Rząd nam jest nie potrzebny gdy konieczne są zbiórki jak n.p. WOSP. Dlatego przestałem w tej zbiórce uczestniczyć, aby nie usprawiedliwiać nieróbstwa kolejnych ekip rządowych w zakresie inwestycji w ochronę zdrowia.

    Odpowiedz
  • a ja wybuduję za państwowe pieniądze centrum(2019-02-03 10:43) Zgłoś naruszenie 82

    niewolnictwa pracownika.Ale ludzie pracy mieliby zaplecze ?Ludzie poszkodowani napewno łożyli by na ten cel i utrzymali by to z własnych datków.Więc niech to centrum utrzymują ci co je zbudowali dla siebie i POd siebie.

    Odpowiedz
  • asdf(2019-02-02 18:57) Zgłoś naruszenie 817

    Głupota ludzi Solidarności dorównuje głupocie urzędników p.Boga i obecnej ekipie przy chlewie. Polska nierządem ma stać? Prywata i nie widzenie dalej swego nosa - to obraz naszych elit od 1989 r. A obłudni, zakłamani, pazerni - ohyda. Suweren na takich elitach wyjdzie jak Zabłocki na mydle. Biegiem narodzie do kościoła - ojczulek i jego czarna mafia z tacą czeka na wasze datki. Czartoryskich i Radziwiłłów w kraju dostatek.

    Odpowiedz
  • Emeryt(2019-02-03 12:37) Zgłoś naruszenie 61

    Bufonie lepiej się nie wypowiadaj bo głupotę bardziej widać. A mówi się że mądrość przychodzi z wiekiem ale chyba nie u wszystkich. Borusewiczowi potrzebny jest lekarz.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Stary Solidaruch(2019-02-03 18:06) Zgłoś naruszenie 10

    jak skucham tego cepa to zaluję jednego ,że czas się nie cofnie a Ja jako młody czlowiek na ochotnika do ZOMO i tak mu napier---dol-ć a potem do gulagu aby sie nauczyl pracować.

    Odpowiedz