Prezes PiS spotykał się 20 razy z austriackim biznesmenem

30.01.2019, 09:13; Aktualizacja: 30.01.2019, 09:13
Według "GW" prezes PiS "nawet nie dbał o pozory sformalizowania biznesowych spotkań" i "działał w imieniu Srebrnej", choć jako poseł - zgodnie z ustawą o partiach politycznych - nie może prowadzić działalności gospodarczej.

Według "GW" prezes PiS "nawet nie dbał o pozory sformalizowania biznesowych spotkań" i "działał w imieniu Srebrnej", choć jako poseł - zgodnie z ustawą o partiach politycznych - nie może prowadzić działalności gospodarczej.źródło: PAP
autor zdjęcia: Jakub Kamiński

20 razy prezes PiS Jarosław Kaczyński spotykał się w centrali partii z austriackim biznesmenem, który miał w imieniu spółki Srebrna zbudować 190-metrowy biurowiec. W jednej z rozmów brał udział prezes Pekao SA Michał Krupiński; bank miał kredytować interes - pisze w środę "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • Smerfik(2019-02-04 13:35) Zgłoś naruszenie 10

    Czyli Pan Prezez po półtora roku negocjacji i 20 spotkaniach, udzielonych pełnomocnictwach i wykonanych pracach nagle uznał, że w sumie to on formalnie nic nie zamówił? Może i oszustwo to nie było, natomiast jakby ktoś za kasę go wychwalał w necie, to radzę domagać się płatności z góry.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie