Tragedia w Koszalinie: Zarzut dla Miłosza S. umyślnego stworzenia niebezpieczeństwa wybuchu pożaru

07.01.2019, 08:37; Aktualizacja: 07.01.2019, 08:37
Obrońcy powiedzieli, że Miłosz S. „nie był w stanie odnieść się do niczego, co jest podstawą do postawionego mu zarzutu”.

Obrońcy powiedzieli, że Miłosz S. „nie był w stanie odnieść się do niczego, co jest podstawą do postawionego mu zarzutu”.źródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Bielecki

Miłoszowi S. prokuratura postawiła zarzut umyślnego stworzenia niebezpieczeństwa wybuchu pożaru w escape roomie i nieumyślnego doprowadzenia do śmierci osób, które zginęły w pożarze. Podejrzany nie przyznał się do popełnienia czynu, odmówił złożenia wyjaśnień.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (5)

 • krystyna(2019-01-07 12:57) Zgłoś naruszenie 60

  A HOSTELI nie obowiązują żadne kontrole,mimo,ze wiele z nich znajduje się w zbiorowych budynkach mieszkalnych?

  Odpowiedz
 • jolkajolka(2019-01-07 09:31) Zgłoś naruszenie 60

  Obowiązkowe kontrole (dot. lokali na działalność) "Zakończenie budowy (adaptacji) i zgłoszenie tego w urzędzie nie zawsze oznacza, że w lokalu (budynku) istnieje już możliwość rozpoczęcia działalności. W niektórych obiektach przed oddaniem do użytku inspektorzy nadzoru budowlanego muszą przeprowadzać obowiązkową kontrolę. Wśród takich obiektów są m.in.: * obiekty sportu i rekreacji, w tym także odkryte baseny, zjeżdżalnie i wyciągi narciarskie, szkoły, przedszkola, internaty, laboratoria i placówki badawcze, archiwa, kina, muzea czy galerie sztuki...." Kto i kiedy przeprowadził kontrolę i wydał zezwolenie?

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • znaleźli jelenia(2019-01-07 12:58) Zgłoś naruszenie 31

  .....Miłoszowi S. prokuratura postawiła zarzut umyślnego stworzenia niebezpieczeństwa wybuchu pożaru w escape roomie i nieumyślnego doprowadzenia do śmierci osób, które zginęły w pożarze....... Mam tylko dwa pytania: Czy Miłosz S. miał zgodę miejscowych służb na prowadzenie działalności publicznej w zaadaptowanym obiekcie i czy władza pobierała z tej działalności podatki? Czyje podpisy figurują w protokołach dopuszczeniowych?

  Odpowiedz
 • kaja(2019-01-08 20:38) Zgłoś naruszenie 00

  szkoda gadać

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie