Błaszczak o podwyżkach dla żołnierzy: Służba w Wojsku Polskim musi być godnie wynagradzana

05.01.2019, 12:43; Aktualizacja: 05.01.2019, 13:41
Mariusz Błaszczak

Mariusz Błaszczakźródło: ShutterStock

Służba w Wojsku Polskim jest wyróżnieniem, zaszczytem i honorem, ale musi być też godnie wynagradzana; chciałbym zapewnić żołnierzy Wojska Polskiego, że w roku 2019 podwyżki, które zostały zapewnione w budżecie MON są największymi od lat - mówił w sobotę w Poznaniu szef MON Mariusz Błaszczak.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • Kpiarz (2019-01-06 09:54) Zgłoś naruszenie 40

    Ciekaw jestem czy suweren zdaje sobie sprawę że za to figlowanie z ekonomią trzeba będzie słono zapłacić....... 😁

    Odpowiedz
  • Jak najlepiej(2019-01-05 16:25) Zgłoś naruszenie 60

    ... pozyskać elektorat ? Przekupując Go !

    Odpowiedz
  • gen. simuniak(2019-01-05 15:39) Zgłoś naruszenie 30

    Czy ci robotnicy pracujący na budowach w słocie ,mrozie -nie powinni być GODNIE wynagradzani ? Chyba ,że minister ma na myśli wojsko ,które jest pomocne dla "przyjaciela " za oceanu w szerzeniu "demokracji" w świecie .

    Odpowiedz
  • siedmiomilowe buty(2019-01-05 15:35) Zgłoś naruszenie 80

    A co z kapelanami wojskowymi ? Czy oni dostaną godziwe podwyżki czy nowoczesne tace elektroniczne ? https://i1.wp.com/res.cloudinary.com/aleteia/image/fetch/c_fill,g_auto,w_620,h_310/https://aleteiapolish.files.wordpress.com/2018/01/web3-la-quete-app-church-give-eric-robert.jpg%3Fw%3D1200?quality=100&strip=all&ssl=1

    Odpowiedz